Partilerine küsenler!

Adaylar açıklanınca partisine isyan eden, küsen hatta haksızlık ithamıyla istifa eden siyasetçiler benim nazarımda ilkeli siyasetçiler değiller. Kendisini göreve getirdiğinde genel başkan dünyanın en...

Adaylar açıklanınca partisine isyan eden, küsen hatta haksızlık ithamıyla istifa eden siyasetçiler benim nazarımda ilkeli siyasetçiler değiller.

Kendisini göreve getirdiğinde genel başkan dünyanın en âdil insanı, aynı genel başkan yerine başkasını getirince zâlim oluyorsa sorun genel başkanda değildir,  kendisindedir.

Yani o kişi, bir göreve aday yapıldığında, kendisini partisinin teşkilatı, delegeleri, üyeleri ve hatta seçmeni o göreve layık gördüğü için mi, yoksa sadecegenel başkanın tercihiyle mi getirildiğini hiç sorgulamış mıdır?   

*** 

Adaylar günümüzde genel merkez yoklamasıyl

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FETÖ’nün siyasi ayağı 10 Aralık 2019 | 2.837 Okunma Davutoğlu’nun mesajı! 08 Aralık 2019 | 3.376 Okunma ‘Hiçbir güç insanımızı ruh kökünden inancından kadim değerlerinden koparamayacaktır!’ 03 Aralık 2019 | 42 Okunma ‘Kendi evime atılsaydı ancak bu kadar üzülürdüm!’ 01 Aralık 2019 | 113 Okunma CHP’deki çete ve medya ahlakı! 26 Kasım 2019 | 2.418 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar