Ne mutlu imanla inşa edip ibadetle ihya eden gönüllere!

Perşembe günü değerli dostum Enver Beşinci’nin CRR Konser Salonu’ndaki ‘Osmanlı’dan Günümüze İcazetten Diplomaya’ isimli kitabının tanıtım toplantısına katılmak üzere yola...

Perşembe günü değerli dostum Enver Beşinci’nin CRR Konser Salonu’ndaki ‘Osmanlı’dan Günümüze İcazetten Diplomaya’ isimli kitabının tanıtım toplantısına katılmak üzere yola çıktım. 

Dostlarla Taksim’de buluşmak üzere sözleştik. 

Ben Taksim’e biraz erkence gittim. Meydanı süsleyen Taksim Camii’ni ilk kez görünce doksanlardaki o kasvetli yılları hatırladım. 

Tayyip Bey İBB başkanı, Erbakan başbakan olmasına rağmen Taksim’e cami yapılması, vesayet sisteminin ruhu satılmış elamanlarının engeline takılmıştı. 

Vesayet sistemi devam ettikçe ne belediye seçimlerini ne de genel seçimleri kazanmanın yeterli olmadığını iliklerimize kadar hissetmiştik. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Güçlendirilmiş parlamenter sistem ya da havanda su dövmek! 19 Ocak 2021 | 170 Okunma Şiddetle kınıyorum 17 Ocak 2021 | 1.992 Okunma Öfke ile bakan gözden faydalanmak! 12 Ocak 2021 | 276 Okunma Taşı gediğine koymak! 10 Ocak 2021 | 297 Okunma Rektör atamaları! 05 Ocak 2021 | 2.722 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar