Laiklik ya çıkarılmalı ya da tarif edilmelidir!

Hep söylüyorum, milli mücadele kahramanları emperyalist işgalcileri kovdu ancak işgalcilerin kültürünü bu millete ve devlete dayatan CHP oldu.Emperyalistlerin yapamayacağı kültür işgalini tek parti döneminde CHP...

Hep söylüyorum, milli mücadele kahramanları emperyalist işgalcileri kovdu ancak işgalcilerin kültürünü bu millete ve devlete dayatan CHP oldu.

Emperyalistlerin yapamayacağı kültür işgalini tek parti döneminde CHP yaptı!

Ve o zihniyet bugün hâlâ hayatiyetini sürdürüyor.

CHP'nin öncülüğünü ve siyasette önderliğini yaptığı o zihniyet, bu milletin başta inancı olmak üzere tüm moral değerlerini kendisine hasım olarak hatta düşman olarak gören ve onunla mücadele etmeyi ilke edinen bir zihniyet.

Milletini kahir ekseriyetinin reddettiği bu zihniyet, kâh sivil toplum örgütü olarak kâh siyasi parti olarak hâlâ eski alışkanlıklarından vaz geçmemiş ve hâlâ borusunun öteceğini düşünerek değişik zamanlarda provalar yapıyor.

Geçtiğimiz

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Laiklik ya çıkarılmalı ya da tarif edilmelidir! 12 Eylül 2021 | 105 Okunma Başkan Erdoğan'a öykünmek! 07 Eylül 2021 | 462 Okunma ‘70 yıllık din bağımlısı hükümetler!' 05 Eylül 2021 | 986 Okunma 28 Şubat generallerinin affı! 31 Ağustos 2021 | 338 Okunma Amerika vahşetini örtbas etmeyi de kabullenemeyiz 29 Ağustos 2021 | 277 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar