Korkmayın sevinin!

Karadeniz’de keşfedilen 320 milyar metreküplük doğalgaz rezervi toplum genelinde memnuniyetle ve sevinçle karşılanmıştır. Ancak aşırı politize olmanın getirdiği duygusallıkla bu rezervin Başkan...

Karadeniz’de keşfedilen 320 milyar metreküplük doğalgaz rezervi toplum genelinde memnuniyetle ve sevinçle karşılanmıştır.

Ancak aşırı politize olmanın getirdiği duygusallıkla bu rezervin Başkan Erdoğan döneminde bulunulmuş olması birilerini rahatsız etmiştir.

Bu rahatsızlıklarını rezervi inkâr ederek değil ama küçümseyerek, ekonomik olmadığını söyleyerek, kullanıma hazır hale getirecek yerli şirketin bulunmadığını yayarak, oradan gelen gelirin turizmden de elde edilebileceğini hatırlatarak ve dahası Venezüella ve İran örneğini göstererek -emperyalistlerin izni olmadan yapılamaz anlamında- sahipleri adına aba altından sopa göstererek açığa vurmaktadırlar.

Emperyalizmin beslemesi bu kompleksli zihniyeti kınamıyorum. Efendilerine sadakat gösteriyorlar.

Beni asıl üzen dindar camia içinde Erdoğan nefretiyle hareket eden kimi kardeşlerimizin tavrıdır. Onlardaki nefret, maalesef ifrata kaçmış bulunuyor.

Bu kardeşlerimiz doğalgaz rezervine

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye'nin dünya devletlerinden farkı! 29 Kasım 2020 | 147 Okunma Adalete evet, mücadeleye devam! 24 Kasım 2020 | 355 Okunma Kıyamet de kopsa adalet! 22 Kasım 2020 | 742 Okunma Yeri dolacak gibi değil! 17 Kasım 2020 | 1.742 Okunma Hilafet kötü bir şey değildir! 15 Kasım 2020 | 441 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar