Geri adım atmaları, Türkiye'nin gücüne işaret eder, onları aklamaz!

10 büyükelçinin küstah çıkışı ve FAFT'ın Türkiye'yi gri listeye almasının, tetiklenmek istenen büyük krizin öncüleri olduğunu anlamamak için çok saf olmak gerekir.Emperyalist...

10 büyükelçinin küstah çıkışı ve FAFT'ın Türkiye'yi gri listeye almasının, tetiklenmek istenen büyük krizin öncüleri olduğunu anlamamak için çok saf olmak gerekir.

Emperyalist güçlerin emir dinleyen Türkiye peşinde olduğunu, Başkan Erdoğan'ın emperyalistlerin emirlerini dinlemediği için hedef olduğunu anlamamak için de saf olmak gerekir.

Hoş NY Times büyükelçilerin küstahlığının arkasında Biden olduğunu yazarak safları da uyandıracak iğneyi batırıyor ama Erdoğan nefretiyle siyaset yapanların umurunda değil!

Millet İttifakı'nın büyük ortağı bu küstahlığı 'dostça uyarı' şeklinde algılayarak dostlarını ifşa ediyor; küçük ortak da kuruluş yıldönümünde 15 Temmuz Konseyinin adı olan 'Yurtta Sulh Cihanda Sulh' deyimini 'Yurtta Barış Cihanda Barış'a çevirip sahne dekoru yaparak aynı yolun yolcusu olduğunu tekrar ediyor!

Ben milletin oyuyla

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Rant mı milli çıkar mı?(2) 28 Kasım 2021 | 41 Okunma Rant mı milli çıkar mı? 23 Kasım 2021 | 240 Okunma Helalleşme bir aldatmacadır! 21 Kasım 2021 | 499 Okunma Yüzde 50 artı 1 tartışması! 16 Kasım 2021 | 1.174 Okunma İYİ Parti buraya kadar! 14 Kasım 2021 | 2.224 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar