Filenin muhalefeti

20 yıldır devam eden AK Parti iktidarına karşı siyasi partilerin muhalefeti bir türlü etkili olamadı.Etkili olamadı çünkü AK Parti hükümetleri 20 yıldır gerçekleştirdiği icraatlarla seçmenin...

20 yıldır devam eden AK Parti iktidarına karşı siyasi partilerin muhalefeti bir türlü etkili olamadı.

Etkili olamadı çünkü AK Parti hükümetleri 20 yıldır gerçekleştirdiği icraatlarla seçmenin beğenisini kazanmayı başardı.

İflas etmiş olan Türkiye'yi hemen her alanda büyüten güçlendiren ve uluslararası alanda rekabet edebilen bir güce kavuşturdu.

Hele de enerji, sanayi ve savunma alanlarında attığı adımlarla artık kendi kendine yeten bir ülke konumuna yükselerek kararlarını kendi iradesiyle veren okyanus ötesinin talimatlarına hayır diyebilen bir güce kavuştu Türkiye.

Suriye'de Irak'ta, Libya'da, Karabağ'da ve Doğu Akdeniz'de emperyalist güçlere karşı elde ettiği başarılar seçmenin gözünden kaçmadı.

Büyüyen ve güçlenen Türkiye'den rahatsız olan emperyalist güçlerin içerden ve dışardan yürüttükleri saldırılara rağmen dik durmasını bilen bir yönetime sahip olduğunu gördü seçmen.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Herkes haddini bilmelidir! 25 Ocak 2022 | 638 Okunma Yine bir yerlerden düğmeye mi basıldı?! 23 Ocak 2022 | 838 Okunma Yunan'a hatırlatılması gereken tek şey, tekrar 3 mile dönmek olmalıdır! 18 Ocak 2022 | 274 Okunma Star Gazetesi Yazarı Resul Tosun: ‘’ABD'ye güvenenler tekerlerine sarılacakları uçak bile bulamayacaklar!’’ 16 Ocak 2022 | 518 Okunma CHP'nin kılavuzları! 11 Ocak 2022 | 473 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar