FETÖ'cü değildi ama!

MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin Mümtaz Türköne’yle ilgili mesajı, dış istihbaratların maşası haline gelmiş FETÖ ile irtibat ve iltisak konusunu tekrar gündeme taşımış...

MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin Mümtaz Türköne’yle ilgili mesajı, dış istihbaratların maşası haline gelmiş FETÖ ile irtibat ve iltisak konusunu tekrar gündeme taşımış oldu.

Yıllardır devletin kılcal damarlarına kadar sızarak paralel bir yapı oluşturan; 17/25 Aralık yargı darbesi girişimiyle gerçek yüzü ortaya çıkan; bilahare MGK kararıyla FETÖ diye adlandırılan bu oluşumun Türkiye’de zarar vermediği aile neredeyse kalmadı.

Bu yapılamanın yönetim kadrosuna, bilerek o kadroya destek verenlere ve onların haklı olduğuna inanıp savunanlara merhamet etmek zulme ortak olmak demektir.

Dini cemaat kisvesi altında imtihan sorularını çalarak veya masum insanlara kumpaslar kurarak kul hakkını hiçe sayan, silahlı darbeye kalkışıp yüzlerce masum insanı öldüren ve yaralayan bu örgüte sahip çıkmak yabancı istihbaratların faaliyetlerine destek vermek demektir!

Bu bağlamda FETÖ gerekçesiyle tutuklu olan, yargılanan veya arananlar konusunda adaleti gö

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İstanbul Sözleşmesi ve Ayasofya 07 Temmuz 2020 | 2.880 Okunma Baroların sicili temiz mi?! 05 Temmuz 2020 | 223 Okunma FETÖ'cü değildi ama! 30 Haziran 2020 | 3.789 Okunma Kadının adı vardı ama kendisi yoktu! 28 Haziran 2020 | 166 Okunma Türkiye-Mısır savaşı mı? 23 Haziran 2020 | 3.515 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar