Evet, CHP programı değişmeli!

CHP benim nazarımda solcu bir parti değildir aksine aşırı tutucu muhafazakar bir partidir. Arkaik ilkeleri ve zihniyetiyle toplumu kucaklamaktan uzaktır.  CHP Türkiye zenginlerinin, burjuvazisinin ve halka tepeden bakan kesimin partisidir....

CHP benim nazarımda solcu bir parti değildir aksine aşırı tutucu muhafazakar bir partidir. Arkaik ilkeleri ve zihniyetiyle toplumu kucaklamaktan uzaktır. 

CHP Türkiye zenginlerinin, burjuvazisinin ve halka tepeden bakan kesimin partisidir. Fukaranın, işçinin ve ezilenlerin partisi hiç olmamıştır, aksine ezen taraf olmuştur! 

Tek parti dönemindeki mezalimi hâlâ savunarak ve dindarlara yönelik antidemokratik uygulamalara sürekli destek vererek halkın partisi olmamakta da ısrar etmiştir/etmektedir! 

*** 

Yalnız son yerel seçimlerde özellikle de 23 Haziran’da yenilenen seçimlerde CHP’nin asli kimliğini adeta gizleyerek halka şirin görünme takıyyesinde başarılı olduğunu görüyoruz. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dik durdu, eziklik göstermedi! 24 Ocak 2021 | 456 Okunma Güçlendirilmiş parlamenter sistem ya da havanda su dövmek! 19 Ocak 2021 | 174 Okunma Şiddetle kınıyorum 17 Ocak 2021 | 1.999 Okunma Öfke ile bakan gözden faydalanmak! 12 Ocak 2021 | 278 Okunma Taşı gediğine koymak! 10 Ocak 2021 | 298 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar