Bir kızarmaz yüz, bir yaşarmaz göz bütün sermayesi

Muhalefet demokratik rekabet yerine nefret ve düşmanlık düzeyinde saldırıya geçince artık akıldan mantıktan makul olandan ve temkinden iz kalmıyor maalesef.Düşünün ana muhalefet lideri binlerce insanın katili olan...

Muhalefet demokratik rekabet yerine nefret ve düşmanlık düzeyinde saldırıya geçince artık akıldan mantıktan makul olandan ve temkinden iz kalmıyor maalesef.

Düşünün ana muhalefet lideri binlerce insanın katili olan ve iktidarını silah zoruyla koruyan Esed'e meşru cumhurbaşkanı muamelesi yapıyor ama yüzde 52'lik bir oy oranıyla seçilmiş Başkan Erdoğan'a cumhurbaşkanı diyemiyor.

Bugüne kadar da bir kez olsun cumhurbaşkanı demedi!

Sabah akşam diktatör, zorba diye ünlüyor!

Günlük attığı tweetlerin seviyesi ise hak getire.

Yalan üzerine bina edilen siyasete tabiatıyla millet de itibar etmiyor. Ana muhalefet partisi ne uzuyor ne kısalıyor. Aynı noktada patinaj yapıp duruyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Muhalefetin şovları ve HDP duyarlılığı! 19 Ekim 2021 | 303 Okunma Bastıkları yerde ot bitmez! 17 Ekim 2021 | 790 Okunma Sermayesizliğin ve tükenmişliğin işaretleri 12 Ekim 2021 | 521 Okunma Bir kızarmaz yüz, bir yaşarmaz göz bütün sermayesi 10 Ekim 2021 | 963 Okunma Serçe'nin vedasını Kültür Bakanlığı duydu mu acaba?! 05 Ekim 2021 | 408 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar