107 gün kaldı!

Dün Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Değerlendirme Çalıştayı'nda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun konuşmasını TV kanalları canlı olarak yayınladı.Dikkatle...

Dün Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Değerlendirme Çalıştayı'nda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun konuşmasını TV kanalları canlı olarak yayınladı.

Dikkatle dinledim.

Terörle mücadelede Türkiye'nin üç hususta fevkalade dikkatli olduğunu ve titiz davrandığını; dünyada hiçbir ülkenin bu hususta Türkiye ile boy ölçüşemeyeceğini ve dünyaya örnek teşkil edecek bir mücadele yürüttüğünü anlattı.

Bu konuşma hem terörle mücadelede görev alanlara teşekkür ve hatırlatmaydı hem de demokrasi, insan hakları söyleminin arkasına sığınıp teröre destek verenlere okkalı bir cevaptı.

Özellikle altılı masanın insan hakları, özgürlükler, demokrasi diyerek terör örgütlerine mesaj gönderen liderlerine ve sözcülerine verilmiş okkalı bir cevaptı.

Birincisi, Türkiye'nin aynı anda eşzamanlı olarak birden fazla terör örgütüyle mücadele ediyor olmasıdır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
107 gün kaldı! 24 Ocak 2023 | 199 Okunma Ne yapsalar boş! 22 Ocak 2023 | 401 Okunma Emperyalist çevreleri sevindirmekten başka neye yarar?! 17 Ocak 2023 | 176 Okunma "2023'te dünyanın en önemli seçimi Türkiye'de olacak" 15 Ocak 2023 | 339 Okunma Ne Şam'ın şekeri ne CHP'nin şovu! 10 Ocak 2023 | 346 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar