Memurların ek göstergesine dikkat!

Zaman zaman bu köşeden çeşitli sıkıntılarını bizlere ileten kesimlerin sıkıntılarını ve çeşitli taleplerini gündeme getirmekteyiz.  Haklı olarak kamu çalışanı...

Zaman zaman bu köşeden çeşitli sıkıntılarını bizlere ileten kesimlerin sıkıntılarını ve çeşitli taleplerini gündeme getirmekteyiz. 

Haklı olarak kamu çalışanı okurlarımız da dile getirdikleri sorunlarına çözüm bulunması konusunda destek beklemektedirler. 

Bugüne kadar çeşitli defalar başta İş Müfettişleri, Şube Müdürleri, SGK Denetmenleri, SGK Şefleri, İcra Memurları olmak üzere bir çok meslek grubunun sorunlarını ve beklentilerini bu köşeye taşıdık. 

Bugün de yine SGK merkez müdürleri ile Tarım Ve Orman Bakanlığı’nın taşrada görev yapan Şube Müdürlerinin taleplerini duyurmak istiyoruz. 

 

SGK müdürlerine 3600 gösterge!

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) az sayıda personelle ülkemizin neredeyse tamamına sosyal güvenlik ve

YAZININ DEVAMI
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sürekli rapor alan işçi çıkartılabilir mi? 19 Şubat 2019 | 94 Okunma Meyve fiyatları nasıl düşer? 14 Şubat 2019 | 266 Okunma Staj sigortasıyla emeklilik var mı? 12 Şubat 2019 | 41 Okunma Prim günü dolmayan emekli olabilir mi? 07 Şubat 2019 | 243 Okunma Emeklilikte püf noktalara dikkat 05 Şubat 2019 | 668 Okunma
TÜM YAZILARI