Çalışma hayatına “Bilge Bakan”

Son günlerde çok konuşulan Kabine Değişikliğine sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan noktayı koydu. Ayrıca uzun zamandır dile getirilen Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler ...

Son günlerde çok konuşulan Kabine Değişikliğine sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan noktayı koydu. Ayrıca uzun zamandır dile getirilen Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının bölünmesi ve Ticaret Bakanlığındaki nöbet değişimi ile birlikte üç değerli bakanımız görevi devraldılar.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı olmak üzere ikiye ayrıldı. Böylece daha sinerjik ve çözüm odaklı hizmet imkânı olacak.

15 yıl bünyesinde görev yaptığım ve yetişmeme büyük katkısı olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın tekrar kurulması yanında, ayrıca Bakanlık görevine hocam, ağabeyim, büyüğüm, çalışma ve sosyal güvenliğin duayen hocası sayın Prof. Dr. Vedat Bilgin'in getirilmiş olması da ayrı bir sevinç kaynağı oldu. Bilge Bakan Vedat Bilgin hoca hem alandan ve sahadan deneyimli bir uzman ve hem de duayen bir akademisyen.

Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler F

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kısa Çalışma'da 30 Haziran'a dikkat 27 Nisan 2021 | 121 Okunma Çalışma hayatına “Bilge Bakan” 23 Nisan 2021 | 700 Okunma İş hukukunda “telafi çalışması” 20 Nisan 2021 | 81 Okunma Uzaktan çalışmada iş sağlığı ve güvenliği 16 Nisan 2021 | 63 Okunma İş dünyasına Temizel mayını… 13 Nisan 2021 | 367 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar