İdam, o yaratıklara kurtuluş olur!

Nasıl anlatsam… Nereden başlasam… MFÖ’nün çok sevdiğim şarkısındaki gibi, insan artık konuya nereden başlayacağını ve ne söyleyeceğini bilmiyor… Etraf, çocuklarımıza...

Nasıl anlatsam… Nereden başlasam… MFÖ’nün çok sevdiğim şarkısındaki gibi, insan artık konuya nereden başlayacağını ve ne söyleyeceğini bilmiyor… Etraf, çocuklarımıza, bebeklerimize, zavallı hayvanlara musallat olan sapıklarla dolmuş… Fakat çok şükür en sonunda insanların gösterdiği tepkilere kulak verdiler de bir komisyon kurdular.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, çocuklara yönelik cinsel istismar vakalarında kimyasal hadımın gündeme gelebileceğini söyledi. Demek ki, “Bir kerecikten de bir şey olduğunu” anlamaya başladılar. Etrafta duyduğum “Sapıklara idam cezası istiyoruz” sözlerine katılmıyorum. Bu kadar insanlıktan uzaklaşmış yaratıklara idam ceza değil kurtuluş olur. Diyetlerini, bu dünyada acı çektirdiklerinin, hayatlarını kararttıklarının gözleri önünde, yavaş yavaş ödemeliler.

Belki böylelikle etrafta normal insan kılığında dolaşıp evlatlarımıza göz diken yaratıkların gözü korkar da, ne yapacaklarını iki kere düşünürler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Eğitimin yeri okul! 24 Kasım 2019 | 54 Okunma Görüntü de bir yere kadar! 17 Kasım 2019 | 42 Okunma Düşünmek lazım! 08 Kasım 2019 | 81 Okunma Sihirli kelime; başlamak! 25 Ekim 2019 | 101 Okunma Spor olarak sabah yataktan kalkıyoruz! 16 Ekim 2019 | 173 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar