Kritik haftalar

DİKKAT! En fazla para harcanan döneme giriyoruz. Önümüzde, okul masrafları, gardırop yenileme, kış aylarında artacak faturalar var… Gelin beraberce her birine hazırlanalım.Bu hafta tüm yılı planlayıp...

DİKKAT! En fazla para harcanan döneme giriyoruz. Önümüzde, okul masrafları, gardırop yenileme, kış aylarında artacak faturalar var… Gelin beraberce her birine hazırlanalım.

Bu hafta tüm yılı planlayıp bütçe yaparak okul dönemine ve kış aylarına hazırlıklı olmak için ideal dönem. Şöyle bir nefes alın, hedeflerinizi sıralayın, başlıyoruz.

BAŞLANGIÇ

HEDEFLER: Yapacaklarınızı önceliklendirip zamana yayın. Kısa, orta ve uzun dönem olarak üç zaman aralığı belirleyin. Neyi, ne zaman yapacağınızı gerçekçi bir şekilde planlayın.

KISA DÖNEM: Bir yıl içinde gerçekleştirmek istedikleriniz. Örneğin; bir sonraki yaz ailece tatil planınız, ev peşinatınız için gereken ilk 10 bin TL gibi.

ORTA DÖNEM: Birkaç yıl içinde yapmak istedikleriniz. Düğün yapmak, araba almak…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Amsterdam'dan Gaziantep'e 17 Ekim 2019 | 60 Okunma Elektrik çarpmasın 10 Ekim 2019 | 77 Okunma Alo! Ev sahibi olmak ister misiniz? 03 Ekim 2019 | 124 Okunma Gençliğin tasarruf haykırışı 26 Eylül 2019 | 27 Okunma Bunları yapıyor musunuz? 05 Eylül 2019 | 72 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar