Güçlü kadın, güçlü Türkiye

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’nü şimdiden kutlarım. Bugünü sadece kadınlar değil, babalar, dedeler, dayılar, amcalar, patronlar hepimiz bir arada kutlayalım. Nasıl mı? KOLLARI SIVAYALIM VE ÇEVREMIZDEKI KADINLAR...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’nü şimdiden kutlarım. Bugünü sadece kadınlar değil, babalar, dedeler, dayılar, amcalar, patronlar hepimiz bir arada kutlayalım. Nasıl mı? KOLLARI SIVAYALIM VE ÇEVREMIZDEKI KADINLAR IÇIN HEPIMIZ SOMUT ADIMLAR ATALIM.

KADINLAR, aynaya bakınca gördüğünüz kişiyi sevin, sayın, merhamet gösterin. Çünkü ondan dünyada bir tane var. Hepimiz biriciğiz.

BİRLİK ZAMANI

Dönem birlik, kolektif akıl dönemi. Biz kadınlar için olay sadece bir gün değil, 365 gün bunu düşünmemiz, harekete geçmemiz gerekiyor. Neler yapabilirsiniz? Çevrenizdeki kadınların listesini yapın. Onların duygusal, sosyal, ekonomik olarak durumu nasıl? Kendine zaman ayırabiliyor mu? Kadınların üstüne geleneksel olarak birkaç rol biçiliyor. Çalışma, akşam yemeğini hazırlama, çocukların geleceğini düşünme, tasarruf yapma. Anneler, babalar, eşler birbirimize sahip çıkalım.

KADINLAR NE YAPMALI?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Borçlar nasıl bitecek? 25 Mart 2021 | 311 Okunma Ev almak için 15 adım 18 Mart 2021 | 854 Okunma Onun arabası var mı? 11 Mart 2021 | 216 Okunma Güçlü kadın, güçlü Türkiye 04 Mart 2021 | 95 Okunma Nedir bu Bitcoin? 25 Şubat 2021 | 907 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar