Özdağ AK Parti'den hangi makamı istemiş?

Bu sabah bir grup gazeteci ile birlikte AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’la bir araya geldik. Seçim sürecini değerlendirip, Ümit Özdağ ile görüşmesini sorma şansımız oldu. Bakın Özdağ...

Bu sabah bir grup gazeteci ile birlikte AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’la bir araya geldik. Seçim sürecini değerlendirip, Ümit Özdağ ile görüşmesini sorma şansımız oldu. Bakın Özdağ, işbirliği karşısında AK Parti’den ne istemiş?

28 Mayıs seçimlerine az bir süre kalan heyecan dorukta. Önceki gün AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ı ziyaret etmişti. Her iki isim de görüşmenin verimli geçtiğini söylese de bugün Özdağ, Kılıçdaroğlu ile anlaşarak Millet İttifakı’nı destekleyeceğini açıkladı.

BAKANLIK İSTEMİŞ

Numan Kurtulmuş ile bu sabah kahvaltıda buluştuk. Merak edilenleri sorma şansımız oldu. Tabi ki en merak edilen Ümit Özdağ ile yaptığı görüşme oldu. Kurtulmuş çok sır vermese de Özdağ’ın ne istediğini söyledi. Özdağ, AK Parti’den göçmenlerin derhal gönderilmesini ve bunu yönetecek makamın kendilerine verilmesini istemiş.

Yani Özdağ, Kurtulmuş “o bende gizli” dese de İçişleri Bakanlığı’nı istemiş. AK Parti’nin böylesine önemli bir makamı kendisine vereceğine inanarak mı istemiş acaba Özdağ, bunu çok merak ettim açıkçası.

BİZDE AL VER PAZARLIĞI OLMAZ

Kurtulmuş aslında çok verimli bir toplantı yaptıklarına yine vurgu...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yabancı bakıcı çocuğunuzu döverse sınır dışı edilir mi? 25 Ağustos 2023 | 84 Okunma Münevver Karabulut'a mezarda bile rahat yok 18 Ağustos 2023 | 112 Okunma "Bu filmde çok cami var" deyip bir kadını linç ettiler! 09 Ağustos 2023 | 946 Okunma Tatilde bitmeyen üç korku dolu gece! 28 Temmuz 2023 | 162 Okunma Uzay kabinesi! Elon Musk'tan Engin Altay'a iş teklifi gelir mi? 21 Temmuz 2023 | 161 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar