Kandil'in "turistik" eylemcilerinin sırrı?

İstanbul İstihbarat ve terör polisleri son bir ayda PKK’nın kritik iki eylemcisini yakaladı. Peki bu iki teröristin sırrı neydi?Rusya-Ukrayna savaşının başlamasıyla başta Avrupa olmak üzere büyük bir...

İstanbul İstihbarat ve terör polisleri son bir ayda PKK’nın kritik iki eylemcisini yakaladı. Peki bu iki teröristin sırrı neydi?

Rusya-Ukrayna savaşının başlamasıyla başta Avrupa olmak üzere büyük bir ekonomik kriz baş gösterdi. Türkiye’de bu durumdan etkilenen ülkeler arasında yerini aldı. Ancak Türkiye yürüttüğü diplomasiyle birçok noktada bunu kendi lehine çevirmeyi başardı. Belki de savaşı sonlandıracak bir numaralı ülke konumunda şuan.

KIŞIN DA TÜRKİYE GÖZDE OLACAK

Savaşın yol açtığı Rusya-Avrupa soğuk savaşı, kaldırılan vizeler turizm de tüm gözleri Türkiye’ye çevirdi. 2022'nin ilk altı aylık döneminde 16 milyon 385 bin 80 yabancıyı ağırladı.

Rusya Avrupa’ya büyük bir enerji ambargosu uygulayacak. Bu kış Avrupa “19 derece sıcaklığa” adeta mahkûm edilecek. Kışı soğukta geçirmek istemeyen Avrupalıların rotayı Türkiye’deki sıcak noktalara çevireceği konuşuluyor. Özellikle Almanya’dan 1 milyon turistin Türkiye’de kışı geçirmesi bekleniyor. Kampanyalar başlamış bile..

"HER TURİST PKK’YA ATILAN MERMİDİR"

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
24 yıl öncesine geri döndüm! 07 Şubat 2023 | 135 Okunma Ajan savaşlarında dost ülke ihaneti! 03 Şubat 2023 | 800 Okunma Sırp çete lideri Türkiye'de kaç parayla yaşıyormuş? 31 Ocak 2023 | 699 Okunma Savcı ve doktorun yol verme kavgası bakın nasıl bitti? 27 Ocak 2023 | 5.925 Okunma Sahte alkol çetesini "WhatsApp" da kurtaramadı 20 Ocak 2023 | 100 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar