İktidar ve Uluslararası Projeler!

Bilindiği gibi son Cumhurbaşkanlığı seçimi iktidarın adayı olan Tayyip Erdoğan ve CHP/MHP adayı Ekmeleddin İhsanoğlu arasında geçmişti.O dönem seçim sürecinde yandaş koro derhal harekete...

Bilindiği gibi son Cumhurbaşkanlığı seçimi iktidarın adayı olan Tayyip Erdoğan ve CHP/MHP adayı Ekmeleddin İhsanoğlu arasında geçmişti.

O dönem seçim sürecinde yandaş koro derhal harekete geçerek Ekmeleddin İhsanoğlu'nun itibarını infaz operasyonu gerçekleştirmişti. Bunu da Ekmeleddin İhsanoğlu'nun "proje" olduğunu ileri sürerek yapmışlardı.

Ekmeleddin İhsanoğlu'nun önce "FETÖ'nün" sonra da uluslar arası sistemin projesi olduğu ifade edilmişti. Şu cümleler kalemini bilinciyle birlikte kiralamış takım tarafından kurulmuştu: "Benim, "Ekmeleddin İhsanoğlu'nun şahsı" ile hiçbir problemim yok... "Pot"lar kırması, "çam"lar devirmesi... yani ikinci bir çarkçıbaşı" olması, beni pek fazla ilgilendirmiyor!..Ben, onun "uluslararası bir proje" olması ve bu projede bir "piyon" olarak kullanılması, o projeye "taşeronluk" yapması ile ilgileniyorum..."

Dün CHP ile Ekmeleddin İhsanoğlu'nu cumhurbaşkanı adayı olarak çıkaran Bahçeli, bu seçimlerde AK Parti ile Binali Yıldırım'a İstanbul için destek olmuştur.

İmamoğlu "uluslararası proje" midir?

İktidarın karşısına kim aday oluyorsa, kim ki mevcut kudret elitlerini sarsıyorsa onu suçlamak için şablon hazır: 'Bu bir projedir' hem de "uluslar arası".

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Filistin İsrail'le birlikte kınadı! 15 Ekim 2019 | 3.297 Okunma İkinci Arap Baharı 11 Ekim 2019 | 383 Okunma Bu sistem dikiş tutmaz! 08 Ekim 2019 | 4.044 Okunma Dayanıksız binalar öldürür! 01 Ekim 2019 | 61 Okunma ​​​​​​​Dünya beşten büyük müdür? 30 Eylül 2019 | 3.178 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar