FETÖ'nün faturası vatandaşa, ihalesi muhalefete

               24 Haziran seçimlerine giderken iktidardan beslenenler dalkavuklukta, partizanlıkta, saray soytarılığında, yanaşmalıkta sınır...

               24 Haziran seçimlerine giderken iktidardan beslenenler dalkavuklukta, partizanlıkta, saray soytarılığında, yanaşmalıkta sınır tanımıyor.

                24 Haziran seçimlerini adam "yerli olanla olmayanın hesaplaşması" olarak sunuyor. Bu durumda BOP eş başkanlığını üstlenen ya da mercimek, ot, saman, et ithal eden yerliyle Erzurum'da hayvancılık, Konya'da çiftçilik yapan, Adana'da meyvecilik yapan ve yerli sayılmayanın mücadelesiyle Türkiye karşı karşıya demektir.

                Adamlar 'Bunların Erdoğan'ı devirme dışında söyledikleri bir şey yok!' diyor.

E be birader sizin de Erdoğan'ı Türkiye'nin tepesinde tutmaktan başka söylediğiniz hiçbir şey yok.

                Adam yazısına "Düşerse AK Parti değil Türkiye düşer!" diye başlık koymuş. Bu bir partiyi ya da bir kişiyi Türkiye'yle özdeşleştiren kıt ve kısır zihniyettir.

İktidara gelmek iddiasıyla demokratik yarışa giren iki taraftan birisinin kazanmasını Türkiye'nin düşmesi olarak niteleyen bu zihniyet bölücüdür.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Vatandaşın gündemiyle siyasetin gündemi! 02 Şubat 2021 | 261 Okunma HDP'yi kapatmamak! 29 Ocak 2021 | 297 Okunma "Mazlumun ahı indirir Şahı" 26 Ocak 2021 | 628 Okunma Milli güvenlik ya da ağır uyku! 22 Ocak 2021 | 185 Okunma İktidarların düşmana ihtiyacı vardır! 19 Ocak 2021 | 356 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar