Dost ve düşman belli olmuştur!

"Barış Pınarı harekatı", Türkiye'nin en meşru, en geçerli, en haklı gerekçelerle yaptığı bir askeri operasyondur.Türkiye, PYD/PKK, IŞİD gibi terör örgütlerine ve bilumum bölgeye ihanet...

"Barış Pınarı harekatı", Türkiye'nin en meşru, en geçerli, en haklı gerekçelerle yaptığı bir askeri operasyondur.

Türkiye, PYD/PKK, IŞİD gibi terör örgütlerine ve bilumum bölgeye ihanet içindeki güçlere karşı gerçekleştirdiği bu harekat gerçekte bir meşru müdafa operasyonudur.

Bu operasyonun sınır güvenliğini teminat altına almak, ülkeye sığınmış beş milyona yakın mültecinin evlerine dönüşünü gerçekleştirmek ve Emperyalizmin yedeğinde Türkiye'ye meydan okuyan terörist unsurları ülkeye karşı tehdit olmaktan çıkarmak amacı vardır.

Bu amaç meşrudur, gereklidir ve geçerlidir.

Türkiye'deki iktidardan böyle bir harekatı daha önce niçin yapmadığının hesabı sorulabilir.

Ancak bugün, Türkiye sınırlarında oluşan ABD/İsrail uşağı emperyalist bir yapılanmaya "niçin müdahale ediyorsun" diye bir soru sorulamaz!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye'nin egemenliğine saldırmak! 19 Kasım 2019 | 2.186 Okunma Trump'a nasıl güvenilecek? 15 Kasım 2019 | 112 Okunma Toplum alarm veriyor! 12 Kasım 2019 | 572 Okunma ABD'nin soykırımı ve Hiroşima 08 Kasım 2019 | 1.887 Okunma Olağandışı gelişmelere hazırlıklı olmak! 05 Kasım 2019 | 3.079 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar