Dost ve düşman belli olmuştur!

"Barış Pınarı harekatı", Türkiye'nin en meşru, en geçerli, en haklı gerekçelerle yaptığı bir askeri operasyondur.Türkiye, PYD/PKK, IŞİD gibi terör örgütlerine ve bilumum bölgeye ihanet...

"Barış Pınarı harekatı", Türkiye'nin en meşru, en geçerli, en haklı gerekçelerle yaptığı bir askeri operasyondur.

Türkiye, PYD/PKK, IŞİD gibi terör örgütlerine ve bilumum bölgeye ihanet içindeki güçlere karşı gerçekleştirdiği bu harekat gerçekte bir meşru müdafa operasyonudur.

Bu operasyonun sınır güvenliğini teminat altına almak, ülkeye sığınmış beş milyona yakın mültecinin evlerine dönüşünü gerçekleştirmek ve Emperyalizmin yedeğinde Türkiye'ye meydan okuyan terörist unsurları ülkeye karşı tehdit olmaktan çıkarmak amacı vardır.

Bu amaç meşrudur, gereklidir ve geçerlidir.

Türkiye'deki iktidardan böyle bir harekatı daha önce niçin yapmadığının hesabı sorulabilir.

Ancak bugün, Türkiye sınırlarında oluşan ABD/İsrail uşağı emperyalist bir yapılanmaya "niçin müdahale ediyorsun" diye bir soru sorulamaz!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sorunu anlamak yarı yarıya çözmektir! 04 Aralık 2020 | 40 Okunma AK Parti usulü yerli ve milli olmak! 01 Aralık 2020 | 449 Okunma Böyle buyurdu Arınç! 27 Kasım 2020 | 1.041 Okunma Teröristi ziyaret ve siyaset 24 Kasım 2020 | 381 Okunma Pompeo'nun ziyareti ve arka planı! 20 Kasım 2020 | 634 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar