ABD'nin soykırımı ve Hiroşima

TSK, Barış Pınarı Harekâtıyla Türkiye'yi güneyden kuşatmaya alan ABD/PYD/İsrail kıskacını Suriye'nin kuzeyinde kırınca, ABD Temsilciler Meclisi, Ermeni soykırım iddialarını tekraren gündeme...

TSK, Barış Pınarı Harekâtıyla Türkiye'yi güneyden kuşatmaya alan ABD/PYD/İsrail kıskacını Suriye'nin kuzeyinde kırınca, ABD Temsilciler Meclisi, Ermeni soykırım iddialarını tekraren gündeme soktu.

Böylece "Ermeni Soykırımı" iddialarının bir kez daha emperyalizmin kullandığı kirli bir araç olduğu ortaya çıkmış oldu.

Kuzey Suriye'de, ABD'nin kurduğu kanton/butik devletleri Türkiye sineye çekseydi ve operasyona başlamasaydı ABD Temsilciler Meclisi'ne alelacale "Ermeni Soykırım" tasarı getirilmiş olmayacaktı.

Böylece ABD Temsilciler Meclisi, aldığı bu kararla "Ermeni Soykırımı yoktur benim çıkarlarım vardır" demiş olmaktadır.

ABD, emperyalist çıkarlarını ve gücünü Tanrı yerine koymuş bir ülkedir.

 ABD için çıkarları başlı başına mutlaktır kendi kendine amaçtır. Geri kalan her ne varsa vasıtadır. Bu anlamda ABD'nin çıkarları söz konusu olunca insan hakları, hukuk, soykırım gibi kavramların gerçekte lakırdıdan öte anlamı yoktur.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Trump'a nasıl güvenilecek? 15 Kasım 2019 | 111 Okunma Toplum alarm veriyor! 12 Kasım 2019 | 571 Okunma ABD'nin soykırımı ve Hiroşima 08 Kasım 2019 | 1.887 Okunma Olağandışı gelişmelere hazırlıklı olmak! 05 Kasım 2019 | 3.079 Okunma Bağdadi, Öcalan ve Terör! 01 Kasım 2019 | 2.335 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar