ABD "Tanrı'nın Devleti" midir?

ABD'nin merhametsiz, zalim ve insanlık dışı yüzü II. Dünya Savaşı sırasında Japonya'ya attığı iki atom bombasıyla somutlaşmıştır.İnsanlık tarihinde ilk kez insanlığa karşı...

ABD'nin merhametsiz, zalim ve insanlık dışı yüzü II. Dünya Savaşı sırasında Japonya'ya attığı iki atom bombasıyla somutlaşmıştır.

İnsanlık tarihinde ilk kez insanlığa karşı atom bombasını kullanan ve bir bombayla yüz bini aşkın insanı katleden bir zihniyet söz konusudur.

Dolar her şeyin ölçüsüdür (!)

Bugünlerde Türkiye'ye dolar üzerinden saldıran ABD için güç her şeyin ölçütüdür. Bu bağlamda ABD'nin kozmokrat yöneticilerinin zihinsel alt yapısının ve ABD tarihinin iyi okunması gerekmektedir.

Amerika'nın sosyalizm sonrası hiçbir insani ve ahlaki ilke gözetmeden her anlamda arzı denetim altına alma faaliyetleri bütün dünyada yeni bekleyişe ve aynı ölçüde endişelere neden olmuştur.

Bugün dünyada güçle hak, bedenle ruh, maddeyle maneviyat, manevi otoriteyle siyasi otorite arasında sürekli bir denge arayışının hızlanmasının bir nedeni de budur.

YAZININ DEVAMI
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türküler yetim kaldı! 16 Şubat 2019 | 1.142 Okunma Çöken bina, ölen insan! 14 Şubat 2019 | 116 Okunma Prens Salman düşünürmüş? 12 Şubat 2019 | 42 Okunma ABD usulü çekilme 11 Şubat 2019 | 715 Okunma Hem dövmek hem de bağırmak! 08 Şubat 2019 | 803 Okunma
TÜM YAZILARI