ÇOK OKUNAN YAZARLAR

16 yıldır iktidar kim?

                Yetkiyse yetki, tek başına iktidarsa tek başına iktidar, kararsa karar hepsi on altı yıldır bir kişinin iki dudağı arasındadır .

Özcan Yeniçeri
Özcan Yeniçeri Yeniçağ Gazetesi
25 Mayıs 2018 | 1.1 K

                Yetkiyse yetki, tek başına iktidarsa tek başına iktidar, kararsa karar hepsi on altı yıldır bir kişinin iki dudağı arasındadır.

                Süreç başlayacak diyor başlıyor. Sona erecek diyor sona eriyor. Suriye ile ortak bakanlar kurulu toplanacak diyor toplanıyor. Suriye'ye müdahale edilecek diyor ediliyor. "BOP Eş başkanı oldum" diyor, oluyor.

Kısacası Türkiye'de o, on altı yıldır ne istiyorsa o oluyor!

İktidar değil çelişkiler cumhuriyeti

Çözüm süreci diyor sonu hüsranla bitiyor. Neden olarak terör örgütünü suçluyor. İktidar terör örgütünün işinin istikrarsızlık çıkarmak ve sabotaj yapmak olduğunun farkında bile değil.

FETÖ'yle 17/25 Aralık'a kadar birlikte hareket ediyor. Mezardakileri birlikte çıkararak kendisine oy devşiriyorlar, FETÖ'nün açtığı davalarda birlikte savcılık yapıyorlar. FETÖ'yü başta TSK olmak üzere her yere sızdırıyorlar. Sonra FETÖ, CIA'nın yönlendirmesiyle Türkiye'de iç savaş çıkarmak için darbe yapmaya kalkışıyor "Yandım Allah" diye bağırıyorlar.

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER