ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Din şekil, akıl nakil olursa!

                  Son zamanlarda din adına ahkâm kesenler savunduklarını sandıkları dine büyük kötülük etmektedir .

Özcan Yeniçeri
Özcan Yeniçeri Yeniçağ Gazetesi
13 Mart 2018 | 654

                  Son zamanlarda din adına ahkâm kesenler savunduklarını sandıkları dine büyük kötülük etmektedir.

Adı önemli değil bir öğretmen diyor ki, "Kız öğrencilerin giydiği eşofman onları çıplak yapar." İşi biraz daha ileri götürüyor ve şu hükmü veriyor: "Okullarda zina yapılmıyor mu? Evet, göz, kulak, dil ve el zinası yok diyen Muhammed aleyhisselam dininden haberi yok."

Aklına gelmemiş onu da biz bu zatın yöntemine uygun biçimde hatırlatalım duygu, düşünce, rüya, hayal, televizyon, bilgisayar, telefon, bina, ev, ağaç, hayvan, sigara zinası yok diyenlerin de dinden, imandan ve itikattan haberleri olmamalı!

Bu zatlar akıllarını cinsellikle bozmuşlar. Her yere ve her şeye zina, fuhuş ve cinsellik gözüyle bakıyor, her yerden ve her şeyden zina, fuhuş ve cinsellik çıkarıyorlar. Baktıkları gibi görüyorlar!

Bu adamların dini anlamak ya da anlatmak diye bir amacı varsa kendileri amaçlarına ihanet ediyor demektir. İnsanları İslam'dan soğutmak için bunların ettiklerinden daha vahim sözler edilemez. 

                Bunlar İslam'ı küçük düşürüyor, insanları dininden soğutuyor, İslam düşmanlarının İslam'la alay etmesine neden oluyor ve nihayet İslam aleyhine propaganda yapılmasının yolunu açıyor. Misyonerlerin yapamadığını bunlar yapıyor.

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER