Bunun adı tecavüz

Madem Aslı Bekiroğlu meselesinde iş bu kadar çığırından çıktı, madem asıl ahlaksız ya da ahlaksızların, insanların özel hayatlarına dalanlar olduğunu unuttuk, kısa bazı hatırlatmalarda bulunayım.  

Madem Aslı Bekiroğlu meselesinde iş bu kadar çığırından çıktı, madem asıl ahlaksız ya da ahlaksızların, insanların özel hayatlarına dalanlar olduğunu unuttuk, kısa bazı hatırlatmalarda bulunayım.  Oyuncunun herkes gibi özel bir hayatı, herkes gibi sırları, herkes gibi başkalarının görmesini istemeyeceği özel zamanları var. Ünsüz birinin özelini korumak ne kadar hakkıysa, Bekiroğlu için de aynı haklar geçerli...Fotoğraflar onun ya da değil bilmiyorum, ilgilenmiyorum.İlgilendiğim ya hesabı ele geçirilerek ya da müthiş bir montaj yeteneği sergilenerek genç bir kadının zor durumda bırakıldığı.O kareleri ifşa diyenlere de bir çift sözüm var.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bazı Kıbrıslılar ‘Türkiyelileri’ neden sevmez? 16 Şubat 2020 | 1.567 Okunma Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz’da ne buldu? 14 Şubat 2020 | 521 Okunma Arda'nın genleri meselesi 12 Şubat 2020 | 114 Okunma Yüzsüz yüzdeler... 09 Şubat 2020 | 65 Okunma Kâğıt üzerinde harika uygulamada yok 07 Şubat 2020 | 2.197 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar