Bunun adı tecavüz

Madem Aslı Bekiroğlu meselesinde iş bu kadar çığırından çıktı, madem asıl ahlaksız ya da ahlaksızların, insanların özel hayatlarına dalanlar olduğunu unuttuk, kısa bazı hatırlatmalarda bulunayım.  

Madem Aslı Bekiroğlu meselesinde iş bu kadar çığırından çıktı, madem asıl ahlaksız ya da ahlaksızların, insanların özel hayatlarına dalanlar olduğunu unuttuk, kısa bazı hatırlatmalarda bulunayım.  Oyuncunun herkes gibi özel bir hayatı, herkes gibi sırları, herkes gibi başkalarının görmesini istemeyeceği özel zamanları var. Ünsüz birinin özelini korumak ne kadar hakkıysa, Bekiroğlu için de aynı haklar geçerli...Fotoğraflar onun ya da değil bilmiyorum, ilgilenmiyorum.İlgilendiğim ya hesabı ele geçirilerek ya da müthiş bir montaj yeteneği sergilenerek genç bir kadının zor durumda bırakıldığı.O kareleri ifşa diyenlere de bir çift sözüm var.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Fahrettin Bey’e aşı soruları 17 Ocak 2021 | 129 Okunma 65 yaş üzerini vuralım gitsin 15 Ocak 2021 | 283 Okunma Bedava olanın güvenliği olmaz 13 Ocak 2021 | 164 Okunma Boğaziçi Üniversitesi olayına tersten bakış 10 Ocak 2021 | 442 Okunma Pınar’ın özel hayatı, Pınar’ın sosyal medya hesabı 08 Ocak 2021 | 209 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar