Azıcık merak arkadaş!

Tüm gazete ve internet sitelerinde aynı başlıkla haber oldu Begüm Özbek: ‘90’ların ünlü modellerindendi şimdi bir otelde müdürlük yapıyor.’..

Hani eski mankenler, podyum kariyeleri bitince ‘güzel kadın’ kontenjanından şarkıcı ya da dizi oyuncusu oluyorlar ya, başlığa bakan öyle sanacak. Özbek, 90’lı yıllarda ünlü bir mankendi doğru ama eksik...
Annesi kendisini sokak hayvanlarına adamış isimlerden biri olan Süsen Erkuş’tur.
O zamanlar podyum dünyasını takip etmeyen bir sürü insan da, dönemin Başbakanı Tansu Çiller’in oğlunun nişanlısı olarak duydu Begüm Özbek adını.
Her neyse, ABD’ye gitti, orada turizm okudu. Zor bir öğrencilik dönemi geçirdi, okul kütüphanesi dahil çeşitli işlerde çalışarak tamamladı eğitimini. Okulu bitince Türkiye’ye dönmedi, yine ABD’de bir sürü otelde çalıştı. Yani eğitimini aldığı mesleği yapıyor Özbek, bugün Türkiye’deki işi de, kat hizmetleri müdürlüğü.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yine Deniz Akkaya, yine haksızlık... 17 Temmuz 2019 | 55 Okunma İKİ 15 TEMMUZ’UN ORTAK NOKTALARI... 14 Temmuz 2019 | 35 Okunma ZORBALARDAN MAĞDUR ÇIKARMAK 12 Temmuz 2019 | 86 Okunma Sadece boşandılar, savaş ilan etmediler 10 Temmuz 2019 | 69 Okunma GÜVERCİNLER UÇUYOR NAZLICAN... 07 Temmuz 2019 | 41 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar