Azıcık merak arkadaş!

Tüm gazete ve internet sitelerinde aynı başlıkla haber oldu Begüm Özbek: ‘90’ların ünlü modellerindendi şimdi bir otelde müdürlük yapıyor.’..

Hani eski mankenler, podyum kariyeleri bitince ‘güzel kadın’ kontenjanından şarkıcı ya da dizi oyuncusu oluyorlar ya, başlığa bakan öyle sanacak. Özbek, 90’lı yıllarda ünlü bir mankendi doğru ama eksik...
Annesi kendisini sokak hayvanlarına adamış isimlerden biri olan Süsen Erkuş’tur.
O zamanlar podyum dünyasını takip etmeyen bir sürü insan da, dönemin Başbakanı Tansu Çiller’in oğlunun nişanlısı olarak duydu Begüm Özbek adını.
Her neyse, ABD’ye gitti, orada turizm okudu. Zor bir öğrencilik dönemi geçirdi, okul kütüphanesi dahil çeşitli işlerde çalışarak tamamladı eğitimini. Okulu bitince Türkiye’ye dönmedi, yine ABD’de bir sürü otelde çalıştı. Yani eğitimini aldığı mesleği yapıyor Özbek, bugün Türkiye’deki işi de, kat hizmetleri müdürlüğü.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ozan Güven'i mi bitireceğiz kadına şiddeti mi? 08 Temmuz 2020 | 9 Okunma Cem Yılmaz, Ozan Güven, arkadaşlık 05 Temmuz 2020 | 498 Okunma Ava giderken avlanmak 03 Temmuz 2020 | 342 Okunma Ersin’in can dostu ve gelişim 01 Temmuz 2020 | 54 Okunma Yeter ki amigolar gölge etmesin... 28 Haziran 2020 | 170 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar