Havada asayiş berkemal

Haziran başından bu yana 8’in üzerinde farklı noktaya yurtiçi uçuşlar yaptım. Net ve açık gözlemim şu: Eğer önlemleriniz yeterliyse, uçakla seyahat etmekten korkmayın. Biliniz ki Türk Hava Yolları süreci büyük bir dikkat ve itinayla yürütüyor.

Haziran başından bu yana 8’in üzerinde farklı noktaya yurtiçi uçuşlar yaptım.

Net ve açık gözlemim şu: Eğer önlemleriniz yeterliyse, uçakla seyahat etmekten korkmayın. Biliniz ki Türk Hava Yolları süreci büyük bir dikkat ve itinayla yürütüyor. Yolcuların yapabilecekleri kuralsız bazı davranışlara da asla izin vermiyor. Uçuş sürecinde gerekli korunma önlemlerine dikkatle uymaya gayret ediyor. Uçağa binerken yolculara verdikleri “hijyenik kitler” mükemmel hazırlanmış. Uçuş sürecinde doğru uyarılar yapılıp, uçak içi hareketlilik kısıtlanmış, baş üstü dolapların kullanımı da yasaklanmış. Bunların hepsi doğru ve yerinde önlemler. Kısacası, eğer siz önerilen tedbirlere gereken uyumu gösterirseniz herhangi bir sorun yaşamadan yolculuğunuzu güvenle tamamlayabiliyorsunuz. Ayrıca başka ayrıntılar da var. O ayrıntılar için alttaki kutuya geçelim.

ÖNLEMLER MÜKEMMEL
İGA DA TGS DE İYİ ÇALIŞIYOR

İSTANBUL Havalimanı’nda İGA yönetimi mükemmel düzenlemeler yapmış. Hem iç hem dış hatlarda bu düzenlemeler itinayla sürdürülüyor. Bitmedi, Yer Hizmetleri’nde de (TGS) eski yanlışlar düzeltilmiş. Başlangıçtaki hatalar şimdi yapılmıyor. Geçtiğimiz cuma yaptığım İstanbul-Bodrum yolculuğunda özellikle İGA’nın aldığı tedbirleri detaylı olarak inceleme fırsatı buldum. Standartların çok etkili, önlemlerin son derece sıkı olduğunu gördüm. TGS/yer hizmetleri servislerinde mükemmel gelişmeler var.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
COVID-19 zekâyı da mı etkiliyor 29 Ekim 2020 | 497 Okunma Babasının oğlu 26 Ekim 2020 | 816 Okunma Bakan müjdeyi verdi... Koronada Çin aşısı aralıkta Türkiye’de 25 Ekim 2020 | 2.256 Okunma Ben sordum bakan anlattı... A'dan Z'ye grip aşısı 24 Ekim 2020 | 1.042 Okunma İşler iyi gitmiyor 22 Ekim 2020 | 1.053 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar