Coniler koloni kurma derdinde

Afrin sınır hattımızı kuşatan önemli bir alan. Bu alandan bu güne kadar sayısız teröristin yetiştirilerek Hatay üzerinden ülkemize sokulduğu bir gerçek. Ülkemizi bu sürece iten başlıca hususlar...

Afrin sınır hattımızı kuşatan önemli bir alan. Bu alandan bu güne kadar sayısız teröristin yetiştirilerek Hatay üzerinden ülkemize sokulduğu bir gerçek. Ülkemizi bu sürece iten başlıca hususlar var. Teröristlere açıkça destek verdiğini söyleyen ABD´nin dört bin tır dolusu mühimmatı teröristlere teslim etmesiyle başlayan bu süreç, akabinde YPG´yi desteklemeye dönüştü.

 

Afrin’de yaşanacak olan en ufak bir başarısızlıkta ABD destekli askeri kanatların Türkiye´de yeni bir darbe hazırlığı başlatacağı öngörüsü hakim.

 

Yunanistan´a kaçan FETÖ´cülerin ABD garantörlüğünde perde arkasında destekleniyor olması bu desteğin herhangi bir başarısızlıkta Türkiye’ye karşı kullanılacağı yönünde.

 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kaybedenler kulübü 29 Haziran 2018 | 76 Okunma ŞİMDİ VAKİT TÜRKİYE VAKTİDİR, ŞİMDİ VAKİT MİLLET AKLIDIR 23 Haziran 2018 | 70 Okunma Apolet ve Başkomutan 05 Haziran 2018 | 60 Okunma KARARINIZI VERDİNİZ Mİ? 01 Haziran 2018 | 67 Okunma Taktik savaşları yeni başlıyor 29 Nisan 2018 | 1.220 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar