YCHP'nin “Tekâlif-i Kemal-iye” emirleri!.

Bugün Devletin " Biz, bize yeteriz Türkiyem" sloganı ile düzenlediği yardım kampanyasına “ZİRNIK YOK” diyenlerin Genel Başkanları için düzenlediği yardım kampanyasını bilir misiniz?

Bunlar gerçekten bütün akıl melekelerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bozmuş!..

Bir düşünün tüm dünya ülkeleri iktidarı ve muhalefeti ile ayrımsız el ele  koronavirüs salgını ile mücadele ederken, Türkiye’de tam aksi!..
 
Başını YCHP’nin çektiği muhalefet anlayışı açıktan koronavirüs üzerinden siyaset yaparak, ülkenin Cumhurbaşkanına saldırıyor…

Hiç utanmadan…

Hiç sıkılmadan…

Bugün tüm dünya görünmeyen bir düşmana karşı savaş verirken, tüm dünya liderleri uluslarına seslenip destek isterken, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanının çok yerinde bir şekilde Kurtuluş Savaşı’nda halkın ‘Tekalif-i Milliye Emirleri’ne karşılık yaptığı fedakarlığı örnek göstermesi CHP ideolojisini çıldırttı!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Devlet Bahçeli için MİT görevlisi demek! 05 Haziran 2020 | 3.896 Okunma Derİn NEOCONCHP projesi deşifre oldu!. 04 Haziran 2020 | 2.678 Okunma Berat Albayrak mı, Ali Babacan mı? 02 Haziran 2020 | 5.554 Okunma Bir daha Tayyip Erdoğan gelir mi? 31 Mayıs 2020 | 2.604 Okunma Neden yarın çok genç olacak! 28 Mayıs 2020 | 39 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar