Türk Sarığına karşı Latin külahı!..

Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli'ye kimler düşman. “Şehirde Latin külahı görmektense Türk sarığını yeğlerim” diyen Bizanslı Notaras kadar olamayanlar!..

Hadi HDP’ yi bir kenara koydum…

Çünkü çok doğal!..

Fakat HDP’nin hiç sesinin çıkmadığı ortamda  onun sözcülüğü üstlenen bir muhalefeti ibretle seyredir olmanın şaşkınlığını yaşıyorum!..
 
Öyle bir akıl tutulması ki;

Son olarak İstanbul’da Esenyurt HDP İlçe Başkanlığının nasıl PKK bürosuna dönüştürüldüğünü gördük ki yine  bizim adı "Millet" olan ittifakın ağzından tek bir olumsuz söz çıkmadı!..

Acaba hangi milleti temsil ediyorlar!..

Diyarbakır Anneleri'nin HDP binalarının önünde neden beklediğini hala anlayamamış olmak, milletin "HDP DEMEK, PKK DEMEKTİR...DEMİRTAŞ TERÖRİSTTİR" sözlerine karşı akli melekeleri kapalı olmak HDP ile ittifak kuranların  suskunluğudur!.. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
AK Partililer bunları anlatamaz! 14 Ekim 2021 | 1.143 Okunma İçimizdeki ABD mandacıları!.. 07 Ekim 2021 | 8 Okunma Hadi gel de Başbakan ol!.. 06 Ekim 2021 | 1.493 Okunma Yaşasın Biden, Kahrolsun Erdoğan- Bahçeli!.. 04 Ekim 2021 | 506 Okunma Tayyip Erdoğan'ın rakibi AK Parti!.. 02 Ekim 2021 | 1.178 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar