Düşmeden elinizi uzatın!..

Türk ekonomisi bir beka mücadelesi verirken kuşkusuz iş dünyasıda bu mücadelenin bir parçası oluyor.Başarı öyküsü yazan Bakan Berat Albayrak ile ilgili yazımın ardından İzmir'den bir iş adamının gönderdiği maile karşı tercüman olmayı görev saydık.

Türk ekonomiside hiç kuşkusuz  son derece başarılı bir beka mücadelesi veriyor...

Bu mücadelenin liderliğini üstlenen Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak herkesi yanıltacak şekilde bir büyük başarı öyküsü yazıyor..

Geçtiğimiz günlerde Albayrak’ın Türk ekonomisinin ayağa kalkması için verdiği büyük mücadeleyi yazmıştım…

Demiştim ki;

*

“Ekonomik kriz patladığında ateşten gömlek giyen Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın tavrının nasıl olacağı merak ediliyordu. Bazıları algı operasyonu ile yükleniyordu.

Ama o da aynı Başkan Erdoğan gibi sağlam durdu. 

Soğukkanlı ve zamanlaması iyi ayarlanmış doğru hamleleri yaptı ve mükemmel bir ekonomi liderliği portresi ortaya koydu...

Kim ne derse desin ekonominin patronu olarak Berat Albayrak 'Yapamaz, edemez, ekonomi onun işi mi?' diyenlerin yüzünü kızarttı.

*

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
AK Parti nerede sınıfta kalıyor! 17 Ocak 2021 | 357 Okunma Tayyip Erdoğan kazanır ya AK Parti! 15 Ocak 2021 | 2.646 Okunma Sizi gidi dahili ve harici bedhahlar sizi! 10 Ocak 2021 | 1.813 Okunma Kayyum başkanlarla gelen özgürlük! 06 Ocak 2021 | 369 Okunma Erdoğan'a başörtüsü dersi vermek! 02 Ocak 2021 | 16 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum