Düşmeden elinizi uzatın!..

Türk ekonomisi bir beka mücadelesi verirken kuşkusuz iş dünyasıda bu mücadelenin bir parçası oluyor.Başarı öyküsü yazan Bakan Berat Albayrak ile ilgili yazımın ardından İzmir'den bir iş adamının gönderdiği maile karşı tercüman olmayı görev saydık.

Türk ekonomiside hiç kuşkusuz  son derece başarılı bir beka mücadelesi veriyor...

Bu mücadelenin liderliğini üstlenen Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak herkesi yanıltacak şekilde bir büyük başarı öyküsü yazıyor..

Geçtiğimiz günlerde Albayrak’ın Türk ekonomisinin ayağa kalkması için verdiği büyük mücadeleyi yazmıştım…

Demiştim ki;

*

“Ekonomik kriz patladığında ateşten gömlek giyen Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın tavrının nasıl olacağı merak ediliyordu. Bazıları algı operasyonu ile yükleniyordu.

Ama o da aynı Başkan Erdoğan gibi sağlam durdu. 

Soğukkanlı ve zamanlaması iyi ayarlanmış doğru hamleleri yaptı ve mükemmel bir ekonomi liderliği portresi ortaya koydu...

Kim ne derse desin ekonominin patronu olarak Berat Albayrak 'Yapamaz, edemez, ekonomi onun işi mi?' diyenlerin yüzünü kızarttı.

*

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Muhalefet tarafından "FETÖ'nün siyasi ayağı kimler" sorusu merakı sarmış! 20 Ocak 2020 | 3.059 Okunma Tayyip Erdoğan bu kadrolarla yürüyemez!.. 11 Ocak 2020 | 4.790 Okunma AK Parti'yi bekleyen en büyük tehlike genç seçmen üzerindeki etkisizliğidir.. 09 Ocak 2020 | 4.800 Okunma Trabzonspor'da yaşanan Ünal Karaman krizinin yankısı hala sürüyor..Peki perde arkasında neler oldu? 05 Ocak 2020 | 65 Okunma Karakolda sorgu da Filistin askısını, ceza evini de isyanla tanışmış… 05 Ocak 2020 | 450 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum