Devlet-i Ebed Müddet Devlet Bahçeli!

Bir kez daha Devlet Bahçeli dersi vermek kaçınılmaz olmuştur!.. Çünkü, Devlet Bahçeli'yi arkasından hançerleyen birileri "Dün eleştirdiği Tayyip Erdoğan ile niye ittifak yaptı, niye destek...

Bir kez daha Devlet Bahçeli dersi vermek kaçınılmaz olmuştur!..
 
Çünkü,
 
Devlet Bahçeli'yi arkasından hançerleyen birileri "Dün eleştirdiği Tayyip Erdoğan ile niye ittifak yaptı, niye destek oldu?" diye hala saldırıp milliyetçi tabanın oylarına oynamaya devam ediyor!

Eski AK Partili Bakan Çelik gibi birileride  "Tayyip Erdoğan'a yüzde 50 artı 1 tuzağını o kurdu" yalanı ile Erdoğan ile birlikte yürüyüşünü sabote etmek Erdoğan'ı kendilerine muhtaç etmeye çalışıyor!
 
FETÖ’nün MHP’yi kuşatmasına, ele geçirmesine müsaade etmeyip, bugünkü İYİ Parti siyaset anlayışına mı geçit vermemesinin hala hıncını yaşama  var üzerlerinde!..

Ne yapacaktı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Türk Devletine ve Türk Milletine tuzak kuranlara muhtaç mı edecekti!
 
Yani MHP’nin tarihsel misyonunun yok edilmesine mi çanak tutacaktı!..

Tayyip Erdoğan o günlerde bu büyük oyunu görüp Devlet Beyin yanında durarak 15 Temmuz darbe girişimine karşı Cumhur ittifakının temeli atıldı.

Türk devleti bugün her Türk Milliyetçisinin hayal ettiği politikaları hayata geçiriyorsa örneğin terör örgütünü bu topraklarda bitirmişse bunun nedeni  bu büyük buluşmadır!..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Amerikan Çocukları Yenileceksiniz! 18 Ocak 2023 | 10 Okunma Erdoğan kaç milletvekili değiştirir!. 17 Ocak 2023 | 6.804 Okunma Marketler Berat Beyi neden hedef almıştı! 26 Aralık 2022 | 150 Okunma Erdoğan'ın yerine Zelenksi arıyorlar!.. 16 Aralık 2022 | 44 Okunma Saltuk Babanın hikayesi!.. 14 Aralık 2022 | 5.760 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar