ABD Erdoğan'ı teslim almak istiyor!

Hatırladınız mı ABD ’li uzman Michael Rubin'in ,15 Temmuz sonrası üçüncü bir darbenin gerçekleşebileceği ve bunun Erdoğan’ın canına mal olabileceği yönündeki sözlerini.

Hatırladınız mı?

15 Temmuz’dan dört ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a karşı darbe olabileceğini yazan ABD’li uzman Michael Rubin, üçüncü bir darbenin gerçekleşeceğini ve bunun Erdoğan’ın canına mal olabileceğini öne sürmüştü…

Rubin’in ABD’nin köklü yayınlarından Newsweek’in de alıntıladığı yazısı sonrası iktidara yakın gazeteler, ABD’nin Türkiye’de darbe planladığını yazmıştı!

İşte bugün ABD’nin Türkiye üzerinde artan baskısı,K.Irak ve Suriye’de terör örgütü PKK’nın ikiz kardeşi YPG’yi silahlandırması, Rusya’dan aldığımız S 400 füzelerine ısrarla karşı çıkması, F 35’leri vermek istememesi, Kıbrıs’ta petrol ve doğal gaz araması yapan sondaj gemimize karşı harekete geçmesi, İstanbul seçimlerinin yenilenmesine ‘Not aldık’ diye açıklama yapması ve Türk ekonomisine yönelik artan saldırılar art arda gelen  birer tesadüf olabilir mi?

Asla…

Hedef kim; Recep Tayyip Erdoğan…

Hedef artık bağımsız duruş gösteren ve emir almayan Türkiye Cumhuriyeti Devleti...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İstanbul seçimleri ertelenir mi? 22 Mayıs 2019 | 4.097 Okunma Erbakan ve Erdoğan'ın çektikleri!.. 19 Mayıs 2019 | 3.450 Okunma SP'li kardeşim!..Tayyip Erdoğan'a karşı Kılıçdaroğlu ile elele vermek nasıl bir duygudur.... 16 Mayıs 2019 | 2.809 Okunma ABD Erdoğan'ı teslim almak istiyor! 13 Mayıs 2019 | 5.760 Okunma Bu ülkede Fatih Terim karakteri olmak zordur...Çünkü duruşun ile oyun bozarsın... 10 Mayıs 2019 | 2.929 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar