ABD Erdoğan'ı teslim almak istiyor!

Hatırladınız mı ABD ’li uzman Michael Rubin'in ,15 Temmuz sonrası üçüncü bir darbenin gerçekleşebileceği ve bunun Erdoğan’ın canına mal olabileceği yönündeki sözlerini.

Hatırladınız mı?

15 Temmuz’dan dört ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a karşı darbe olabileceğini yazan ABD’li uzman Michael Rubin, üçüncü bir darbenin gerçekleşeceğini ve bunun Erdoğan’ın canına mal olabileceğini öne sürmüştü…

Rubin’in ABD’nin köklü yayınlarından Newsweek’in de alıntıladığı yazısı sonrası iktidara yakın gazeteler, ABD’nin Türkiye’de darbe planladığını yazmıştı!

İşte bugün ABD’nin Türkiye üzerinde artan baskısı,K.Irak ve Suriye’de terör örgütü PKK’nın ikiz kardeşi YPG’yi silahlandırması, Rusya’dan aldığımız S 400 füzelerine ısrarla karşı çıkması, F 35’leri vermek istememesi, Kıbrıs’ta petrol ve doğal gaz araması yapan sondaj gemimize karşı harekete geçmesi, İstanbul seçimlerinin yenilenmesine ‘Not aldık’ diye açıklama yapması ve Türk ekonomisine yönelik artan saldırılar art arda gelen  birer tesadüf olabilir mi?

Asla…

Hedef kim; Recep Tayyip Erdoğan…

Hedef artık bağımsız duruş gösteren ve emir almayan Türkiye Cumhuriyeti Devleti...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Castro Kahraman, Erdoğan Diktatör'!.. 22 Ekim 2019 | 2.295 Okunma El insaf ya!.. 21 Ekim 2019 | 3.624 Okunma En tehlikeli Türk!.. 17 Ekim 2019 | 5.673 Okunma Ya özür ya da istifa et!.. 14 Ekim 2019 | 4.986 Okunma Ne işimiz var Suriye'de!.. 12 Ekim 2019 | 3.714 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar