ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Erdoğan düşmanları son barutlarını atıyor!..

Diyorlar ki;Recep Tayyip Erdoğan’dan önce bu kadar düşmanımız yoktu!Doğru!Recep Tayyip Erdoğan’dan önce ülkeyi Türkiye Cumhuriyeti hükümetleri değil, küresel güçler yani düşmanlar yönetiyordu…Diyorlar ki;Recep Tayyip Erdoğan’dan önce terör olayları neredeyse yoktu?Doğru!Recep Tayyip Erdoğan’dan önce Türkiye üzerindeki emellerini gerçekleştiren küresel güçlerin terör örgütlerine ihtiyacı yoktu!Diyorlar ki;Recep Tayyip Erdoğan’dan önce Euro ve Dolar böylesine yüksek değildi?Doğru!Recep Tayyip Erdoğan’dan önce ülke zaten ekonomik olarak bağımlı haldeydi .

Osman Diyadin
Osman Diyadin İNTERNETHABER
25 Nisan 2018 | 4.1 K

Diyorlar ki;
Recep Tayyip Erdoğan’dan önce bu kadar düşmanımız yoktu!
Doğru!
Recep Tayyip Erdoğan’dan önce ülkeyi Türkiye Cumhuriyeti hükümetleri değil, küresel güçler yani düşmanlar yönetiyordu…
Diyorlar ki;
Recep Tayyip Erdoğan’dan önce terör olayları neredeyse yoktu?
Doğru!
Recep Tayyip Erdoğan’dan önce Türkiye üzerindeki emellerini gerçekleştiren küresel güçlerin terör örgütlerine ihtiyacı yoktu!
Diyorlar ki;
Recep Tayyip Erdoğan’dan önce Euro ve Dolar böylesine yüksek değildi?
Doğru!
Recep Tayyip Erdoğan’dan önce ülke zaten ekonomik olarak bağımlı haldeydi. IMF’nin emir kulu gibiydik..
Diyorlar ki;
Recep Tayyip Erdoğan’dan önce ABD, Almanya, Fransa ve diğerleri Türkiye’ye bu kadar karşı cephe oluşturmamıştı!
Doğru!

Peki neden doğru!..
Çünkü Recep Tayyip Erdoğan’dan önce Türkiye’yi yöneten iktidarlar; ABD, AB gibi küresel güçlerin bir dediğini iki etmiyordu?Yani bugünkü düşman yönetiyordu ülkeyi!..
Yalan mı?

ABD’si, AB’si, AP’si neden böylesine Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığını körüklüyor!
Çünkü Türkiye onların istediği gibi o eski Türkiye değil de ondan…
Çünkü Recep Tayyip Erdoğan küresel güçlerin Türkiye’yi istedikleri gibi kullanmalarına son verdi!..                                                                        Yoksa neden düşman olsunlar!..                                                                Bir düşünün daha bugün erken seçimin ertelenmesini isteyecek kadar küstahlaştılar...                                                                                    Nasıl küstahlaşmasınlar ki!..
Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye dostunu düşmanını görerek yoluna devam ederken, her yönü ile bağımsızlığını ilan etti…

TÜRKİYE ESKİ TÜRKİYE DEĞİL!..
Nasıl Erdoğan düymanı olmasınlar ki!                                                        Kimsenin yaptığını yanına kar  bırakmıyor…
Mazlumların gür sesi olarak dua alıyor…
Büyüyen, gelişen, dünyanın en önemli ekonomilerinden biri haline geliyor…
Dünya ekonomik krizle mücadele ederken, bu krizin teğet geçtiği bir ülke gerçeği yaşanıyor…
Dünyanın en önemli projelerinin altına imza atan, ulaşımda dünyanın merkezi haline gelecek dünyanın en büyük havalimanını açmaya hazırlanıyor…
Kendi tankını, uçağını, silahını, SİHA’larını üretiyor…
Küresel güçlerin “Afrin’e giremezsin”restine rağmen Afrin’e girip zafer elde ediyor.
Ortadoğu coğrafyasında ilk kez böylesine tarihi sorumluluğunu üstlenip ‘Ben de varım’ diye meydan okuyor..
Dünyanın her bir köşesindeki mazlumların imdadına yetişip hayır duasını alıyor…
Anladınız mı neden ABD, AB, NATO ve diğerleri Recep Tayyip Erdoğan düşmanı!
Anladınız mı şimdi Recep Tayyip Erdoğan’dan önce neden Türkiye’nin düşmanı yoktu?
Anladınız mı şimdi Gezi olaylarını!
17/25 Aralık yargı kumpasını!
15 Temmuz darbe girişimini!
Anladınız mı şimdi 15 Temmuz gecesi Recep Tayyip Erdoğan’ı teslim almak demenin Türkiye Cumhuriyeti Devletini ve Türk milletini teslim almak demek olduğunu!

ŞİMDİ DE 15 VEKİL VAKASI!..
Oyun bitmedi...                                                                                            Son barutlarını atıyorlar…
Partisinin grup toplantısında daha geçen ay erken seçim diye tutturanların ‘Baskın seçim mi olur’ diye ağıt yakarak ortaya koydukları tezgahı izliyoruz…
Anladınız mı şimdi Türk siyasi tarihine kara leke olarak geçecek bir hamle ile Bay Kemal’in 15 CHP’li milletvekilini kurbanlık koyun gibi (suratlarından düşen bin parça şekilde) İYİ Parti’ye kiralık olarak verip grup kurdurmasını!
Bir düşünün!
Dünya siyaset tarihi ülkesini yönetmeye talip olamayan, kendi milletvekillerini başka partiye pazarlayıp medet uman bir ana muhalefet partisi genel başkanını yazmamıştı bugüne kadar!..
Ve bu 15 milletvekili hüllesi ile devlet hazinesinden(CHP’nin aldığı paydan değil) yani milletin cebinden 25 milyon TL’yi resmen hortumlayarak seçime girecek olan bir parti gerçeği de yaşanıyor…
Bir düşünün Kemal Bey’in komisyonu ne kadar? diye alay konusu olan bir ana muhalefet partisi genel başkanını Türk siyaseti izlemeye başladı!..
Bir düşünün İYİ Parti'ye kiraladığı 15 milletvekili dünkü TBMM Genel Kurulunda yine CHP koltuklarında oturuyordu... Güler misin ağlar mısın!..

MERAL HANIM  NE DEMİŞTİ!..
Ya Meral Hanım;
Daha dün ne diyordu:

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER