YPG'yi bugüne kadar neden çekmediniz?

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin "Barış Pınarı" harekâtı çok net bir ilişkiyi tüm çıplaklığı ile Türkiye'nin ve dünyanın gözü önüne çıkardı. Amerika ve Rusya...

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin "Barış Pınarı" harekâtı çok net bir ilişkiyi tüm çıplaklığı ile Türkiye'nin ve dünyanın gözü önüne çıkardı. Amerika ve Rusya, Türkiye ile yaptıkları yazılı mutabakat sonucunda PKK uzantısı PYD/YPG terör örgütünün militanlarını "güvenli bölge" dışına çıkarttılar.
Bugüne kadar Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nde ne iktidar ne muhalefet ne de medya şu soruyu madem sormadı ben sorayım:
Fırat'ın batısına hâkim olan Ey Putin,
Fırat'ın doğusuna hâkim olan Ey Trump,
-    2014 yılından bu yana sınırımıza çöreklenip, Türkiye'de terör yaratan PKK uzantısı PYD/YPG'yi neden engellemediniz?
-    Terör örgütünü neden 30-35 kilometre uzağa çekmediniz?
Ey Trump, 
Ey Putin,
Türkiye'de, terör saldırıları sonucunda şehit edilen her Mehmetçiğin, her sivilin sorumlusu sizlersiniz…
Barış Pınarı harekâtı ile kahraman Türk askeri Fırat'ın doğusunda teröristleri etkisiz hale getirince işte bu yüzden telaşa kapıldınız.
Çünkü sizler bu terör örgütlerinin arkasındaki güçlersiniz.
Türkiye Cumhuriyeti Devleti, bu teröristlerin inlerine girip tek bir terörist kalmayıncaya kadar hem ülkemizi hem de dünyayı terör örgütlerinden temizleyecekti ama hemen devreye girdiniz…
Çeşitli tehditlerle Türkiye'nin bu harekâtını durdurmasını sağladınız.
Amerika, 120 saat içerisinde binlerce teröristi güvenli bölge dışına çıkardı…
Rusya ise 150 saat içinde yani 29 Ekim'e kadar binlerce teröristi güvenli bölge dışına çıkartacak…
Değerli okurlarım,
İşte görüyorsunuz terör örgütlerinin destekçilerini.
5 yıldır Türkiye sınırında örgütlenen PYD/YPG ile 35 yıldır Türkiye'de terör yapan PKK'nın arkasında sadece Amerika ve Rusya yoktur.
Fransa'nın, Almanya'nın, İsveç'in, İngiltere'nin, Belçika'nın, Hollanda'nın, Avusturya'nın, Arap Ligi devletlerinin terör örgütlerine desteği de, Barış Pınarı başlar başlamaz ortaya net şekilde çıkmıştır.
Anadolu'yu işgal eden 7 düvele kar...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İYİ Parti'nin doğum gününde sürpriz konuk: Kılıçdaroğlu 25 Ekim 2020 | 1.069 Okunma Bekir Coşkun Sonuncu Köy'de neler yazıyor? 24 Ekim 2020 | 833 Okunma Millete avucunu yala, Saraya ise ballı bütçe 23 Ekim 2020 | 436 Okunma Yerli ve Milli hayalimiz 22 Ekim 2020 | 1.636 Okunma Seyyar markete ödül, askıda ekmeğe eleştiri 21 Ekim 2020 | 1.226 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar