Yazılarımı okusaydı Amerika'ya kanmazdı

"Bu terör örgütü kaçacak, biz kovalayacağız" diyen başkan Recep Tayyip Erdoğan, Amerika'nın Fırat'ın doğusundaki güvenli bölge ve PYD/YPG ile mücadele konusunda Türkiye'yi kandırdığını...

"Bu terör örgütü kaçacak, biz kovalayacağız" diyen başkan Recep Tayyip Erdoğan, Amerika'nın Fırat'ın doğusundaki güvenli bölge ve PYD/YPG ile mücadele konusunda Türkiye'yi kandırdığını açık seçik ikrar etti.

Şu kadarını söyleyeyim cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sadece benim yazdıklarımı okusaydı Amerika ile Fırat'ın Doğusu için ne müşterek harekat merkezi kurardı ne de müşterek devriyeye onay verirdi.

"Erdoğan'ın, "Anlaşılan o ki müttefikimiz, bizim için değil terör örgütü için güvenli bir bölge oluşturmanın peşinde. Böyle bir anlayışı reddediyoruz" ifadesi haklılığımın itirafıdır.

Değerli okurlarım,

"Tek adam" kim olursa olsun hata yapar, kanar ve kandırılır…

Yandaş medya da, Erdoğan'ın yakın çevresi de anlaşılan o ki gerçekleri göremiyor, bilemiyor ya da bildikleri doğruları Erdoğan'a söylemeye korkuyorlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bahçeli ne zaman erken seçim ister? 21 Eylül 2019 | 5.153 Okunma Bakanlar birbirlerini "FETÖ'cü" diye suçladı 20 Eylül 2019 | 11.050 Okunma Yargı başkaldırıyor… 19 Eylül 2019 | 5.021 Okunma Putin ve Ruhani Erdoğan'a ne mesaj verdi? 18 Eylül 2019 | 4.156 Okunma Uzanların 2 milyar doları buhar oldu 17 Eylül 2019 | 4.781 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar