Yazılarımı okusaydı Amerika'ya kanmazdı

"Bu terör örgütü kaçacak, biz kovalayacağız" diyen başkan Recep Tayyip Erdoğan, Amerika'nın Fırat'ın doğusundaki güvenli bölge ve PYD/YPG ile mücadele konusunda Türkiye'yi kandırdığını...

"Bu terör örgütü kaçacak, biz kovalayacağız" diyen başkan Recep Tayyip Erdoğan, Amerika'nın Fırat'ın doğusundaki güvenli bölge ve PYD/YPG ile mücadele konusunda Türkiye'yi kandırdığını açık seçik ikrar etti.

Şu kadarını söyleyeyim cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sadece benim yazdıklarımı okusaydı Amerika ile Fırat'ın Doğusu için ne müşterek harekat merkezi kurardı ne de müşterek devriyeye onay verirdi.

"Erdoğan'ın, "Anlaşılan o ki müttefikimiz, bizim için değil terör örgütü için güvenli bir bölge oluşturmanın peşinde. Böyle bir anlayışı reddediyoruz" ifadesi haklılığımın itirafıdır.

Değerli okurlarım,

"Tek adam" kim olursa olsun hata yapar, kanar ve kandırılır…

Yandaş medya da, Erdoğan'ın yakın çevresi de anlaşılan o ki gerçekleri göremiyor, bilemiyor ya da bildikleri doğruları Erdoğan'a söylemeye korkuyorlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kurucusu, AKP'yi yerden yere vurdu 11 Ocak 2021 | 3.653 Okunma Çalışan Gazeteciler Günü kutlanmalı mı? 10 Ocak 2021 | 78 Okunma Bahçeli yetmiyor Erdoğan'a Saadet gerek 09 Ocak 2021 | 3.883 Okunma Hukuk reformu ve temel ilkeleri 08 Ocak 2021 | 445 Okunma Erdoğan ile Bahçeli neler konuştular? 07 Ocak 2021 | 7.861 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar