Yazılarımı okusaydı Amerika'ya kanmazdı

"Bu terör örgütü kaçacak, biz kovalayacağız" diyen başkan Recep Tayyip Erdoğan, Amerika'nın Fırat'ın doğusundaki güvenli bölge ve PYD/YPG ile mücadele konusunda Türkiye'yi kandırdığını...

"Bu terör örgütü kaçacak, biz kovalayacağız" diyen başkan Recep Tayyip Erdoğan, Amerika'nın Fırat'ın doğusundaki güvenli bölge ve PYD/YPG ile mücadele konusunda Türkiye'yi kandırdığını açık seçik ikrar etti.

Şu kadarını söyleyeyim cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sadece benim yazdıklarımı okusaydı Amerika ile Fırat'ın Doğusu için ne müşterek harekat merkezi kurardı ne de müşterek devriyeye onay verirdi.

"Erdoğan'ın, "Anlaşılan o ki müttefikimiz, bizim için değil terör örgütü için güvenli bir bölge oluşturmanın peşinde. Böyle bir anlayışı reddediyoruz" ifadesi haklılığımın itirafıdır.

Değerli okurlarım,

"Tek adam" kim olursa olsun hata yapar, kanar ve kandırılır…

Yandaş medya da, Erdoğan'ın yakın çevresi de anlaşılan o ki gerçekleri göremiyor, bilemiyor ya da bildikleri doğruları Erdoğan'a söylemeye korkuyorlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İstanbul'un göbeğinde Rum Barosu, Ermeni Barosu... 06 Temmuz 2020 | 2.237 Okunma Fenerbahçe aşkımız "Adalet" beklentimiz 05 Temmuz 2020 | 286 Okunma Akıl almaz siyasi mantık 04 Temmuz 2020 | 3.103 Okunma "Siyasi fişleme" yasası Meclis'te 03 Temmuz 2020 | 2.792 Okunma Cem Uzan Genç Parti genel başkanı olacak 02 Temmuz 2020 | 4.341 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar