"Ümmeti bölmeyi" Cumhurbaşkanı'na soruyorum

Abdullah Gül, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'na, "ümmeti bölmeyin" diyen "taraflı" siyasetçi AKP genel başkanı ve "tarafsız" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a soruyorum: Ümmetin bölünmesine seyirci kalacak...

Abdullah Gül, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'na, "ümmeti bölmeyin" diyen "taraflı" siyasetçi AKP genel başkanı ve "tarafsız" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a soruyorum: Ümmetin bölünmesine seyirci kalacak mısınız?

Diyanet'in resmi web sitesinden aldığım logosunda da açık ve net ortadadır ki Diyanet işleri Başkanlığı direk Cumhurbaşkanlığı'na bağlıdır.

Diyanet'in başkanı Erdoğan tarafından atanan Ali Erbaş'tır.

Ulusal bayramlarda, 10 Kasım günlerinde Atatürk'ü anmayan Diyanetin resmi web sitesinde de kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün adı da fotoğrafı da yoktur.

Diyanetin resmi web sitesindeki arama yerine, "Atatürk" yazarsanız sadece şu sonuçlar çıkıyor:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Soylu Bahçeli'ye şimdi minnet borcunu ödüyor 23 Ocak 2021 | 301 Okunma Saldırıların müsebbibi Bahçeli'nin ilanıdır!.. 22 Ocak 2021 | 4.129 Okunma Saldırıların arkası faili meçhul cinayetler mi? 21 Ocak 2021 | 4.184 Okunma Erdoğan ile Bahçeli ilk kez ters düştü 20 Ocak 2021 | 9.601 Okunma 50 yıldır Özgür Gazeteciyim 19 Ocak 2021 | 886 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum