Terörist cenazeleri, Mısıroğlu ziyareti

Diyanet İşleri Başkanlığı resmî açıklamasında Başkan Ali Erbaş'ın "insani" nedenlerle Kadir Mısıroğlu'nu ziyaret ettiğini açıkladı.Medya her nedense hatırlamıyor, yazmıyor ve...

Diyanet İşleri Başkanlığı resmî açıklamasında Başkan Ali Erbaş'ın "insani" nedenlerle Kadir Mısıroğlu'nu ziyaret ettiğini açıkladı.

Medya her nedense hatırlamıyor, yazmıyor ve ekranlarda söylenmiyor ama Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM eski Başkanı İsmail Kahraman ve hatta Genelkurmay eski Başkanı Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar da bu Mısıroğlu'nu ziyaret etmişlerdi.

Atatürk'e, annesi Zübeyde Hanıma ve babası Ali Rıza Bey'e hakaretler ve küfürler yağdıran bu Osmanlı hayranı meczup vaktiyle Almanya'ya kaçmış hatta İstanbul'u işgal eden İngiltere'den sığınma hakkı da istemişti.

Türk vatandaşlığından da atılan Mısıroğlu 1991 yılında Türkiye'ye dönebilmişti. Halen vatandaş mı değil mi bilmiyorum.

Birinci sorumu soruyorum ziyaret, "insani" olunca mazeret kabul olunur mu?

Atatürk ve ailesine küfür edip, kurutuluş savaşında Türk ordusunun kaybetmesini arzulayıp, "... Beni tefe koyarlar ama keşke Yunan galip gelseydi. Ne hilafet yıkılırdı. Ne şeriat yıkılırdı. Ne medreseler lağvedilirdi. Ne hocalar asılırdı. Hiçbiri olmazdı" ifadelerini kullanmıştı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İftira ittifakı 23 Şubat 2019 | 5.771 Okunma Fikir babası kayınbabası 22 Şubat 2019 | 9.022 Okunma İYİ Parti ve ihanet 21 Şubat 2019 | 10.179 Okunma Anayasa paspas mı? 20 Şubat 2019 | 6.537 Okunma AKP ve akşamcıların bekası 19 Şubat 2019 | 7.119 Okunma
TÜM YAZILARI