Suriyelilere gelen 5,6 milyar Euro nasıl harcandı?

Suriyeli sığınmacıları nereye gönderelim? Suriye'ye, Avrupa'ya mı, Rusya'ya mı?Rusya'dan başlayayım ki Putin hem Esad'ın hem Erdoğan'ın kankası.Rusya muhaliflerini yok etsin diye Esad'ın ordusuna her türlü askeri...

Suriyeli sığınmacıları nereye gönderelim? Suriye'ye, Avrupa'ya mı, Rusya'ya mı?

Rusya'dan başlayayım ki Putin hem Esad'ın hem Erdoğan'ın kankası.

Rusya muhaliflerini yok etsin diye Esad'ın ordusuna her türlü askeri silahı da parayı da veriyor ve birliklerini de Suriye'de konuşlandırıyor.

Putin, Türkiye'ye sığınan 4 milyon Suriyeli için neden tek bir dolar yardım yapmıyor?

Rusya'nın, Türkiye'deki sığınmacılara yardım konusunu ne iktidar ne de muhalefet gündeme getirmeyince akıllara getireyim dedim.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'da, ayda birkaç kez görüştüğü ve 2-3 ayda bir buluştuğu Putin'e, "Sığınmacılar için ben bugüne kadar 40 milyar dolar harcadım, sen de taşın altına elini sok, ver bakalım milyar doları" demiyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
2. Fidan vakası 25 Ocak 2021 | 6.661 Okunma Hakaret ve küfür eden tutuklu öldürmeye teşebbüs tutuksuz 24 Ocak 2021 | 979 Okunma Soylu Bahçeli'ye şimdi minnet borcunu ödüyor 23 Ocak 2021 | 4.069 Okunma Saldırıların müsebbibi Bahçeli'nin ilanıdır!.. 22 Ocak 2021 | 4.204 Okunma Saldırıların arkası faili meçhul cinayetler mi? 21 Ocak 2021 | 4.209 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar