Saldırılar bizi korkutamaz

Gazetecilere yönelik saldırıların sonu gelmiyor. Özgür gazetecilerin sayısı giderek azaldı, özgür medya sayısı parmakla sayılacak kadar azaldı.Her şeye rağmen Yeniçağ özgür yayıncılık yapıyor.

Gazetecilere yönelik saldırıların sonu gelmiyor. Özgür gazetecilerin sayısı giderek azaldı, özgür medya sayısı parmakla sayılacak kadar azaldı.

Her şeye rağmen Yeniçağ özgür yayıncılık yapıyor.

Bu özgür yayın siyasileri kızdırıyor ve zaman zaman Yeniçağ da yazarları da hedef gösteriliyor ve magandaların saldırıları gerçekleşiyor.

Değerli okurlarım,

-   Aralık 2016'da silahları ve kar maskeleri olan 30 kişilik bir grup, kaldırım taşlarıyla gece vaktinde gazetemize saldırdılar…

Saldırı sonrasında gazetemizin binasında geniş çaplı maddi hasar oluştu.

-   Mayıs 2019 tarihinde ise, yazarımız Yavuz Selim Demirağ, Ankara'da evine girmek üzereyken arkasından gelen yaklaşık 5-6 kişilik grubun sopalı saldırısına uğradı.

Demirağ kardeşimin başına ve yüzüne sopalarla vuran saldırganlar, kullandıkları Doblo model araçla olay yerinden kaçmışlar ve kullandıkları aracın çalıntı olduğu ortaya çıkmıştı.

-   Gazetemizin eski Ankara Temsilcisi gazeteci, yazar Ahmet Takan kardeşim de Kasım 2019 da yine evinin önünde saldırıya uğradı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hangisi kara lekedir Müslümanlar için? 26 Ekim 2020 | 791 Okunma İYİ Parti'nin doğum gününde sürpriz konuk: Kılıçdaroğlu 25 Ekim 2020 | 1.447 Okunma Bekir Coşkun Sonuncu Köy'de neler yazıyor? 24 Ekim 2020 | 836 Okunma Millete avucunu yala, Saraya ise ballı bütçe 23 Ekim 2020 | 438 Okunma Yerli ve Milli hayalimiz 22 Ekim 2020 | 1.638 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar