Önce, saygılı dil lütfen...

Yunan medyasının Cumhurbaşkanına ağır hakaret yağdırması suçtur, Yunan hükümeti ve cumhurbaşkanının sessiz kalması diplomatik skandaldır. Bu da cumhurbaşkanı tarafından temsil edilen Türk milletine hakaret demektir. Şu ana kadar gösterilen tepkiler yetersizdir.

Yunan medyasının Cumhurbaşkanına ağır hakaret yağdırması suçtur, Yunan hükümeti ve cumhurbaşkanının sessiz kalması diplomatik skandaldır. Bu da cumhurbaşkanı tarafından temsil edilen Türk milletine hakaret demektir.

Şu ana kadar gösterilen tepkiler yetersizdir.

Değerli okurlarım,

Uluslararası arenada elbette ülkemize de yöneticilerimize de sahip çıkacağız. Bu konu ayrı, siyasileri eleştirme hakkımız ayrı.

"Siyasetçi; elline, beline, diline hakim olmalıdır"

Bu sözü Hacı Bektaşi Veli söylüyor.

Erdoğan iç siyasetteki söylemlerinde "diline" hakim olamıyor, ağzına geleni söylüyor...

Konumuz Cumhurbaşkanına hakaret olduğu için Erdoğan'ın siyasi rakiplerine yönelttiği "kirli" söylem dilini bir kenara bırakıyorum.

Ama…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bekir abim ölmedi, hiç ölmeyecek ki... 20 Ekim 2020 | 500 Okunma Karanlık değil aydınlık için tüm ışıklar yanmalı 19 Ekim 2020 | 910 Okunma Tek Adam Rejimi; Şahsım Devleti 18 Ekim 2020 | 1.006 Okunma Adam haklı neden erken seçim yapsın? 17 Ekim 2020 | 1.947 Okunma Hilti'yi dayadılar; anayasa yıkılacak 16 Ekim 2020 | 2.327 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar