Oğan, Enginyurt, Seven ve MHP...

AKP'nin metal yorgunluğu kankası, iktidar dayanağı MHP'ye de fena halde bulaştı… MHP de AKP gibi çatırdamaya başladı…

Cumhur İttifakı yerel seçimde AKP'ye de MHP'ye de iyi gelmedi hatta çıkan oransal değil siyasi sonuç her iki partinin teşkilatlarını mutlu etmedi.

MHP'nin ve Devlet Bahçeli'nin, "kayıtsız şartsız" AKP'yi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklemesi partilileri çok fena kızdırıyor.

Genel başkanlığa aday olması beklenen MHP'nin önemli ismi MHP Iğdır eski Milletvekili Sinan Oğan Twitter hesabından AKP iktidarına açıkça savaş açtı.

MHP'nin yapmadığı muhalefeti Oğan tek başına yapıyor.

Terörist Öcalan skandalını, "Eski bir milletvekili, Strateji Merkezi Başkanı, akademisyen bir Türk milliyetçisi olarak televizyonlar bize ambargo uygularken, PKK elebaşının kardeşi, elinde yüzlerce askerimizin ve vatandaşımızın kanı olan Osman Öcalan ile özel röportaj yapıyor! "İş Ehlinin mi?" diye AKP iktidarını sert ve imalı şekilde eleştirdi sosyal medya hesabından.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
2. Fidan vakası 25 Ocak 2021 | 6.486 Okunma Hakaret ve küfür eden tutuklu öldürmeye teşebbüs tutuksuz 24 Ocak 2021 | 979 Okunma Soylu Bahçeli'ye şimdi minnet borcunu ödüyor 23 Ocak 2021 | 4.069 Okunma Saldırıların müsebbibi Bahçeli'nin ilanıdır!.. 22 Ocak 2021 | 4.204 Okunma Saldırıların arkası faili meçhul cinayetler mi? 21 Ocak 2021 | 4.209 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar