Oğan, Enginyurt, Seven ve MHP...

AKP'nin metal yorgunluğu kankası, iktidar dayanağı MHP'ye de fena halde bulaştı… MHP de AKP gibi çatırdamaya başladı…

Cumhur İttifakı yerel seçimde AKP'ye de MHP'ye de iyi gelmedi hatta çıkan oransal değil siyasi sonuç her iki partinin teşkilatlarını mutlu etmedi.

MHP'nin ve Devlet Bahçeli'nin, "kayıtsız şartsız" AKP'yi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklemesi partilileri çok fena kızdırıyor.

Genel başkanlığa aday olması beklenen MHP'nin önemli ismi MHP Iğdır eski Milletvekili Sinan Oğan Twitter hesabından AKP iktidarına açıkça savaş açtı.

MHP'nin yapmadığı muhalefeti Oğan tek başına yapıyor.

Terörist Öcalan skandalını, "Eski bir milletvekili, Strateji Merkezi Başkanı, akademisyen bir Türk milliyetçisi olarak televizyonlar bize ambargo uygularken, PKK elebaşının kardeşi, elinde yüzlerce askerimizin ve vatandaşımızın kanı olan Osman Öcalan ile özel röportaj yapıyor! "İş Ehlinin mi?" diye AKP iktidarını sert ve imalı şekilde eleştirdi sosyal medya hesabından.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
AKP'nin gizli ajandası 12 Temmuz 2020 | 370 Okunma Nedir bu telaş? Nedir bu panik? 11 Temmuz 2020 | 3.723 Okunma Tek adam rejimi 2. yılında çöktü 10 Temmuz 2020 | 3.587 Okunma Sıra kıyılarımızı yağmalamaya geldi 09 Temmuz 2020 | 2.437 Okunma Uzan kumpasını kimler kurguladı? 08 Temmuz 2020 | 5.291 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar