Oğan, Enginyurt, Seven ve MHP...

AKP'nin metal yorgunluğu kankası, iktidar dayanağı MHP'ye de fena halde bulaştı… MHP de AKP gibi çatırdamaya başladı…

Cumhur İttifakı yerel seçimde AKP'ye de MHP'ye de iyi gelmedi hatta çıkan oransal değil siyasi sonuç her iki partinin teşkilatlarını mutlu etmedi.

MHP'nin ve Devlet Bahçeli'nin, "kayıtsız şartsız" AKP'yi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklemesi partilileri çok fena kızdırıyor.

Genel başkanlığa aday olması beklenen MHP'nin önemli ismi MHP Iğdır eski Milletvekili Sinan Oğan Twitter hesabından AKP iktidarına açıkça savaş açtı.

MHP'nin yapmadığı muhalefeti Oğan tek başına yapıyor.

Terörist Öcalan skandalını, "Eski bir milletvekili, Strateji Merkezi Başkanı, akademisyen bir Türk milliyetçisi olarak televizyonlar bize ambargo uygularken, PKK elebaşının kardeşi, elinde yüzlerce askerimizin ve vatandaşımızın kanı olan Osman Öcalan ile özel röportaj yapıyor! "İş Ehlinin mi?" diye AKP iktidarını sert ve imalı şekilde eleştirdi sosyal medya hesabından.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Uzanların 2 milyar doları buhar oldu 17 Eylül 2019 | 3.614 Okunma Cem Uzan yeniden yargılanmalı! 16 Eylül 2019 | 3.736 Okunma Milli Eğitim'de de kiralık araç skandalı 15 Eylül 2019 | 3.674 Okunma İstifa AKP'ye, yön yeni partiye 14 Eylül 2019 | 5.409 Okunma Adalet reformu strateji belgesi mi? Hadi ordan 13 Eylül 2019 | 3.520 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar