O ilmik söyleyenin boynuna geçer

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, medyanın Ankara Temsilcilerini öğle yemeğinde ağırladı. Hakkındaki FETÖ iddiaları konusundaki bir soruya Akşener, "Sürekli olarak aynı şeye atış yapıp herhangi bir somut delil olmadan, imalı imalı konuştuğunuz zaman sulandırırsınız, ciddiyeti ortadan kaldırırsınız, bir bumerang yaratırsınız. O ilmik gün gelir söyleyenin boynuna bumerang gibi geçer" diye yanıt verdi.

Akşener'in basın toplantısı ne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ne de bakanlarının yaptığı gibi "yandaş medya" daveti değildi.

Akşener yandaş ya da özgür medya ayrımı yapmadan tüm medyanın Ankara Temsilcilerini öğle yemeğine davet etti. Yemekten sonra konuşma yapmaya karar verince medyadan sorumlu baş danışmanı Murat İde, kameraman, foto muhabiri ve muhabir meslektaşlarımızı da yemeğe davet etti.

Değerli okurlarım,

Kızması gereken en ağır soruya dahi gülmeyi bırakın kahkaha atarak yanıt veren Meral Akşener gerek Türkiye'nin sorunlarına hâkimiyeti gerekse gazetecilerle diyaloğunu müthiş geliştirmiş.

Sözü Akşener'e özetleyerek bırakıyorum:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cep telefonları akıllı ama güvensiz 27 Şubat 2020 | 2.493 Okunma Torbalanan demokrasi 26 Şubat 2020 | 2.402 Okunma Fenerbahçe'yi asla ele geçiremezler… 25 Şubat 2020 | 5.080 Okunma Tepkinin zirvesinde Devlet Bahçeli var 24 Şubat 2020 | 5.613 Okunma Libya'da 3 şehidimiz var mı? 23 Şubat 2020 | 3.974 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar