O ilmik söyleyenin boynuna geçer

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, medyanın Ankara Temsilcilerini öğle yemeğinde ağırladı. Hakkındaki FETÖ iddiaları konusundaki bir soruya Akşener, "Sürekli olarak aynı şeye atış yapıp herhangi bir somut delil olmadan, imalı imalı konuştuğunuz zaman sulandırırsınız, ciddiyeti ortadan kaldırırsınız, bir bumerang yaratırsınız. O ilmik gün gelir söyleyenin boynuna bumerang gibi geçer" diye yanıt verdi.

Akşener'in basın toplantısı ne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ne de bakanlarının yaptığı gibi "yandaş medya" daveti değildi.

Akşener yandaş ya da özgür medya ayrımı yapmadan tüm medyanın Ankara Temsilcilerini öğle yemeğine davet etti. Yemekten sonra konuşma yapmaya karar verince medyadan sorumlu baş danışmanı Murat İde, kameraman, foto muhabiri ve muhabir meslektaşlarımızı da yemeğe davet etti.

Değerli okurlarım,

Kızması gereken en ağır soruya dahi gülmeyi bırakın kahkaha atarak yanıt veren Meral Akşener gerek Türkiye'nin sorunlarına hâkimiyeti gerekse gazetecilerle diyaloğunu müthiş geliştirmiş.

Sözü Akşener'e özetleyerek bırakıyorum:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gerçek demokrasi için tek yolu seçim 29 Ekim 2020 | 311 Okunma Erdoğan'ın abartıları ve Diyanet'in ihaneti 28 Ekim 2020 | 2.176 Okunma Parlamenter rejime ilk adım gelecek 27 Ekim 2020 | 2.191 Okunma Hangisi kara lekedir Müslümanlar için? 26 Ekim 2020 | 823 Okunma İYİ Parti'nin doğum gününde sürpriz konuk: Kılıçdaroğlu 25 Ekim 2020 | 1.449 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar