Nihat Atlı: Analarını belleyeceğiz

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin millet ittifakına yönelik hakaretlerine yenisi eklendi. Cumhur İttifakı'nın Adana Kozan Belediye Başkan adayı Nihat...

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin millet ittifakına yönelik hakaretlerine yenisi eklendi. Cumhur İttifakı'nın Adana Kozan Belediye Başkan adayı Nihat Atlı, "Rabbimin izniyle analarını belleyeceğiz" dedi.

Atlı'nın seçim konuşması İmam-Cemaat söylemini de ortaya koyuyor.

"İki parti tek parti oldu, adına da Cumhur İttifakı dedik arkadaşlar. Artık partilerimizi bir kenara koyduk. Parti yok Cumhur İttifakı var. Rabbimin izniyle biz de bu Cumhur İttifakıyla, Sayın Cumhurbaşkanımızın da söylediği gibi pazara kadar değil mezara kadar gideceğiz inşallah.

Bu düşmanları da bu memlekette yok edene kadar, kanımın son damlasına kadar mücadele verip, Rabbimin izniyle de bunları içte ve dışta da hepsinin anasını belleyeceğiz arkadaşlar..."

Hem de Allah'tan korkmadan kuldan utanmadan, "Rabbimin izniyle analarını belleyeceğiz" diyor...

Yuh ki ne yuh... Bu ne terbiyesizlik, bu ne haddini bilmezlik?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
1 Nisan'da siyasi tablo 25 Mart 2019 | 7.492 Okunma Bahçeli Cumhur ittifakını bozmak zorunda 24 Mart 2019 | 9.185 Okunma Nusr-Et ve Tank Palet 23 Mart 2019 | 6.094 Okunma Yıldırım, mal varlığı iddialarına açıklık getirmeli 22 Mart 2019 | 7.277 Okunma Yandaş TV'lerin utanç tablosu 21 Mart 2019 | 7.449 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar