Nihat Atlı: Analarını belleyeceğiz

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin millet ittifakına yönelik hakaretlerine yenisi eklendi. Cumhur İttifakı'nın Adana Kozan Belediye Başkan adayı Nihat...

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin millet ittifakına yönelik hakaretlerine yenisi eklendi. Cumhur İttifakı'nın Adana Kozan Belediye Başkan adayı Nihat Atlı, "Rabbimin izniyle analarını belleyeceğiz" dedi.

Atlı'nın seçim konuşması İmam-Cemaat söylemini de ortaya koyuyor.

"İki parti tek parti oldu, adına da Cumhur İttifakı dedik arkadaşlar. Artık partilerimizi bir kenara koyduk. Parti yok Cumhur İttifakı var. Rabbimin izniyle biz de bu Cumhur İttifakıyla, Sayın Cumhurbaşkanımızın da söylediği gibi pazara kadar değil mezara kadar gideceğiz inşallah.

Bu düşmanları da bu memlekette yok edene kadar, kanımın son damlasına kadar mücadele verip, Rabbimin izniyle de bunları içte ve dışta da hepsinin anasını belleyeceğiz arkadaşlar..."

Hem de Allah'tan korkmadan kuldan utanmadan, "Rabbimin izniyle analarını belleyeceğiz" diyor...

Yuh ki ne yuh... Bu ne terbiyesizlik, bu ne haddini bilmezlik?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cumhur İttifakı Öcalan'a ve HDP'ye kucak açtı 18 Mayıs 2019 | 4.563 Okunma Tek adam rejimi ile çalan ve çalınanlar 17 Mayıs 2019 | 843 Okunma 7 YSK üyesi için suç duyurusu ve meslekten men başvurusu 16 Mayıs 2019 | 1.476 Okunma Yağma Hasan'ın böreği… 15 Mayıs 2019 | 822 Okunma Erdoğan'ı koruyan devlet, dayağı affet... 14 Mayıs 2019 | 1.123 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar