Müyesser Yıldız ve yargısız infaz

Gazetecidir, yazardır dört dörtlük vatanseverdir ve mükemmel bir insandır değerli kardeşim Müyesser Yıldız.Ne yazık ki, ne acı ki hakkındaki iddianame, 8 Haziran'dan bu yana geçen 60 gündür hala...

Gazetecidir, yazardır dört dörtlük vatanseverdir ve mükemmel bir insandır değerli kardeşim Müyesser Yıldız.

Ne yazık ki, ne acı ki hakkındaki iddianame, 8 Haziran'dan bu yana geçen 60 gündür hala yazılmadı. Müyesser'e isnat edilen suç Oda TV'de yayınlanan ve hâlâ yayında olan 3 köşe yazısına ilişkindir.

30 yıldır tanıdığım eşi Naci Uğur, emniyet genel müdürlüğünden emekli olduktan sonra hukuk fakültesini bitirerek stajyer avukat oldu ve bugün yarın da cübbesini giyip avukat olarak görev yapacak.

Bu çiftin biricik oğulları İlim, adı gibi bir mesleği seçerek Bilgisayar Mühendisi oldu.

Naci kardeşim ziyaretime geldiğinde Müyesser kardeşimin halini, hatırını, moralini, cezaevi koşullarında sıkıntısının olup olmadığını ve bir ihtiyacının olup olmadığını sordum.

Bayram ziyareti yapan Naci bu sorumu iletti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İmam Hâkim ve Savcı geliyor 26 Eylül 2020 | 1.396 Okunma Teröristlere kim güvence veriyor? 25 Eylül 2020 | 371 Okunma İnönü'yü rahmetle anıyorum 24 Eylül 2020 | 277 Okunma Emniyet İstihbarat'a ve MİT'e rakip CİP 23 Eylül 2020 | 3.051 Okunma Türk doktorlarına muhtaç olursanız… 22 Eylül 2020 | 910 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar