Mazbata yalanlama ve perde arkası

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Perşembe günü mazbatasının verileceğine ilişkin yazdığım Tweet ve sonrasında İstanbul Valiliği'nin yazdığı Tweet...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Perşembe günü mazbatasının verileceğine ilişkin yazdığım Tweet ve sonrasında İstanbul Valiliği'nin yazdığı Tweet birçok medya kuruluşunda haber oldu.

Ve İmamoğlu'na halen mazbatası verilmedi.

Şimdi önce özeleştiri yapacak, sonra da bu mesajımı "yalanlandı" diye yayınlayan tüm medyayı eleştireceğim.

Sosyal medya Twitter'daki @OrhanUguroglu hesabımdan Perşembe sabahı şu mesajı paylaştım:

"İstanbul İl Seçim Kurulu Ekrem İmamoğlu mazbatasını hazırladı. Ekrem İmamoğlu Bugün davet edilecek ve Mazbatası verilecek... Kaynak İstanbul Valiliği"

İstanbul'da ilçe seçim kurulunda resmi olarak görevlendirilen, tanıdığım ve çok güvendiğim bir İstanbul Valiliği çalışanından bu bilgiyi sabah saatlerinde aldım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yıldırım: Kaybettik İmamoğlu: Hayırlısı 19 Nisan 2019 | 1.928 Okunma Bu fotoğraflara bir de bu gözle bakın 18 Nisan 2019 | 2.254 Okunma Esad'ın demokrasisi mi? Bunu mu isteyeceğiz? 17 Nisan 2019 | 1.592 Okunma Demokrasiye olağanüstü itiraz 16 Nisan 2019 | 1.346 Okunma Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az 15 Nisan 2019 | 1.804 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar