Kara kaplı defterler savaşı başlıyor

Ok yaydan çıktı, köprüler atıldı ve kara kaplı defterler savaşı başladı. Bu kara kaplı defterler ya açılacak, ya açılacak ve 17 yıllık AKP iktidarının günahları ve tabi suçları da ortaya saçılacak.

Dünyayı sarsan Wikileaks belgelerini dahi geride bırakacak kara kaplı defterler iki ayrı kaynaktan ortalığa çıkacak; Erdoğan'dan ve Davutoğlu'ndan…

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu şöyle tehdit etti:

"Terörle mücadele konusunda defterler açılırsa... Gelin hafızanızı bir yoklayın. Birçok insan, insan yüzüne çıkamaz. Bizi bugün eleştirenler insan yüzüne çıkamazlar! Açık söylüyorum. Neden mi?

Terörle mücadele defterleri açılırsa birçok insan, insan yüzüne çıkamaz. İleride Türkiye Cumhuriyeti tarihi yazıldığı zaman, eminim en kritik dönemlerden, birkaç aydan biri 7 Haziran ile 1 Kasım arasındaki dönem olarak yazılacaktır"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tehdide tehdit ile şöyle yanıt verdi:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erdoğan ve Bahçeli'nin hedeflerini açıklıyorum 10 Ağustos 2020 | 7.655 Okunma Müyesser Yıldız ve yargısız infaz 09 Ağustos 2020 | 825 Okunma Baykal'dan İnce'ye ve CHP'lilere çağrı 08 Ağustos 2020 | 3.335 Okunma Erdoğan yerine kimi önerecek? 07 Ağustos 2020 | 7.196 Okunma AKP'nin ve Saray'ın "Sardırma" siyaseti 06 Ağustos 2020 | 2.586 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar