Kara kaplı defterler savaşı başlıyor

Ok yaydan çıktı, köprüler atıldı ve kara kaplı defterler savaşı başladı. Bu kara kaplı defterler ya açılacak, ya açılacak ve 17 yıllık AKP iktidarının günahları ve tabi suçları da ortaya saçılacak.

Dünyayı sarsan Wikileaks belgelerini dahi geride bırakacak kara kaplı defterler iki ayrı kaynaktan ortalığa çıkacak; Erdoğan'dan ve Davutoğlu'ndan…

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu şöyle tehdit etti:

"Terörle mücadele konusunda defterler açılırsa... Gelin hafızanızı bir yoklayın. Birçok insan, insan yüzüne çıkamaz. Bizi bugün eleştirenler insan yüzüne çıkamazlar! Açık söylüyorum. Neden mi?

Terörle mücadele defterleri açılırsa birçok insan, insan yüzüne çıkamaz. İleride Türkiye Cumhuriyeti tarihi yazıldığı zaman, eminim en kritik dönemlerden, birkaç aydan biri 7 Haziran ile 1 Kasım arasındaki dönem olarak yazılacaktır"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tehdide tehdit ile şöyle yanıt verdi:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Soylu'nun hedefi: Bahçeli'nin koltuğu 26 Ocak 2021 | 3.090 Okunma 2. Fidan vakası 25 Ocak 2021 | 7.391 Okunma Hakaret ve küfür eden tutuklu öldürmeye teşebbüs tutuksuz 24 Ocak 2021 | 987 Okunma Soylu Bahçeli'ye şimdi minnet borcunu ödüyor 23 Ocak 2021 | 4.078 Okunma Saldırıların müsebbibi Bahçeli'nin ilanıdır!.. 22 Ocak 2021 | 4.204 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar