Hainler gazeteci Demirağ'a öldürmek için saldırdılar

Şerefsiz, alçak, kalleş, 7 hain, Türkiyem televizyonundaki programından çıkıp evine giden cesur yürek gazeteci, yazar, televizyoncu, meslektaşım 35 yıllık kardeşim ve Yeniçağ köşe yazarı Yavuz...

Şerefsiz, alçak, kalleş, 7 hain, Türkiyem televizyonundaki programından çıkıp evine giden cesur yürek gazeteci, yazar, televizyoncu, meslektaşım 35 yıllık kardeşim ve Yeniçağ köşe yazarı Yavuz Selim Demirağ'a "öldürün" diye demir çubuklarla, beyzbol sopalarıyla saldırdılar.

Demirağ başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden ciddi şekilde yaralanarak Gülhane Hastanesi acil servisine kaldırıldı. Demirağ, gerekli tüm tıbbi tetkikler ve müdahaleler yapıldıktan sonra özel bir odaya alındı.

İYİ Parti lideri Meral Akşener, "Yeniçağ Gazetesi yazarı değerli kardeşim Yavuz Selim Demirağ'a yapılan alçak saldırıyı kınıyorum. Kendisine acil şifalar diliyorum. Bu yapılan alçak saldırı basın özgürlüğüne ve fikir hürriyetimize yapılmıştır. Bunlar bizi yıldıramaz, yıldıramayacak!" diye sosyal medya hesabından kınama yayınladı..

Menfur saldırıyı haber alır almaz hastaneye gittim. İYİ Parti Genel Sekreteri ve parti sözcüsü Cihan Paçacı ve Aydın Milletvekili Aydın Sezgin acilin kapısındaydılar.

Paçacı, "Yeniçağ camiasına da özgür medya çalışanlarına da geçmiş olsun diyoruz. Çok üzgünüz. Faillerin yakalanması ve yargılanmasının takipçisi olacağız" dedi.

Demirağ'ın oğlu ile birlikte odasına çıktım. Kızı, eşi, nöbetçi doktor ve hemşireler de başındaydılar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Barış Pınarı ve siyaset pınarı 14 Ekim 2019 | 3.551 Okunma Parti devleti ve sivil şehitlerimiz 13 Ekim 2019 | 3.282 Okunma Müttefik ihanetine uğrayan Türkiye 12 Ekim 2019 | 2.778 Okunma Erdoğan Amerika'ya asla gitmemeli 11 Ekim 2019 | 5.005 Okunma AKP ve MHP'nin üzüleceği anket 10 Ekim 2019 | 10.212 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar