Erdoğan'ın Akşener'e ve Bahçeli'ye bakışı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e bakışındaki çok önemli gelişmeyi fark ettiniz mi?Çok net bir tavır...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e bakışındaki çok önemli gelişmeyi fark ettiniz mi?

Çok net bir tavır değişikliği var Erdoğan'da…

Bana yapılan alçakça saldırı üzerine ilk arayanlardan ve "Geçmiş olsun" diyenlerden biri oldu merhum Başbuğ Alpaslan Türkeş'in oğlu AKP milletvekili Tuğrul Türkeş.

Her partiden birçok siyasetçi gibi Tuğrul Bey de yıllardır beni çok iyi tanıyor ve biliyor ki ben hiçbir partinin üyesi de taraftarı da karşıtı da değilim, özgür bir gazeteciyim.

Türkeş'in bana gönderdiği, "Azgın Milliyetçilik" başlıklı değerlendirmesi medyada ve siyasette geniş yer buldu.

MHP'liler ise bu açıklamaya çok sert tepki gösterdiler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Süleyman Soylu; Uğur Dündar'ı oku 04 Şubat 2021 | 1.842 Okunma Erdoğan'ın anayasa niyetini açıklıyorum 03 Şubat 2021 | 4.273 Okunma Telekom'un hortumlanması 02 Şubat 2021 | 1.723 Okunma AKP-MHP kumpası ve CHP'deki istifalar 01 Şubat 2021 | 2.375 Okunma Gazeteciliğimin Hatıra Defteri - 1 31 Ocak 2021 | 635 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar