Erdoğan'dan önce terörist Mazlum…

Türkiye ile Amerika arasında gerginleşen ilişkileri "kopma" noktasına taşıyacak yeni bir istihbarat, başkent Ankara kulislerine bomba gibi düştü.Amerika Birleşik Devleti Başkanı Donald Trump'ın 10-11 Kasım 2019...

Türkiye ile Amerika arasında gerginleşen ilişkileri "kopma" noktasına taşıyacak yeni bir istihbarat, başkent Ankara kulislerine bomba gibi düştü.

Amerika Birleşik Devleti Başkanı Donald Trump'ın 10-11 Kasım 2019 tarihlerinde PKK uzantısı PYD/YPG terör örgütünün sahte generali, Mazlum Kobani kod adlı Ferhat Abdi Şahin'i Beyaz Saray'da ağırlayacağı iddia edildi.

Diplomatik kulislerden sızan bilgilere göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Beyaz Saray'da görüşmek için Amerika'ya davet eden Başkan Trump, benzer çağrıyı terörist başı Mazlum Kobani kod adlı Ferhat Abdi Şahin'e de yaptı.

Güvenilir kaynaklardan aldığım bilgiye göre, Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan tepki koymasın diye bu davet son derece gizli tutuluyor.

Hatta basına yansımaması için terörist başına sahte kimlik çıkartılacağı iddiası da seslendiriliyor.

Cumhurbaşkanlığına yakın kaynaklar ise bu konuda bir bilgi sahibi olmadıklarını ifade ettiler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Teröristlere kim güvence veriyor? 25 Eylül 2020 | 74 Okunma İnönü'yü rahmetle anıyorum 24 Eylül 2020 | 277 Okunma Emniyet İstihbarat'a ve MİT'e rakip CİP 23 Eylül 2020 | 2.984 Okunma Türk doktorlarına muhtaç olursanız… 22 Eylül 2020 | 908 Okunma Anayasa gömleği Erdoğan'ı iktidarda tutmak için dikildi 21 Eylül 2020 | 2.276 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar